iRobot Roomba i7+ Ödüllü Tasarımıyla Temizlik Alışkanlığını Değiştiriyor! iRobot Roomba i7+ Ödüllü Tasarımıyla Temizlik Alışkanlığını Değiştiriyor!
iRobot, yeni ürünü Roomba i7+ robot süpürgeyi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. iRobot Roomba i7+ Ödüllü Tasarımıyla Temizlik Alışkanlığını Değiştiriyor!

iRobot, yeni ürünü Roomba i7+ robot süpürgeyi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni cihaz, kendi haznesini kendi boşaltan otomatik kir boşaltma sistemi Clean Base ve Imprint Akıllı Haritalama özellikleriyle öne çıkıyor.

Roomba i7+, otomatik kir boşaltma fonksiyonu ile kullanıcılara büyük bir konfor sağlıyor. Hem şarj ünitesi hem de temizleme haznesi olarak kullanılan otomatik kir boşaltma sistemi Clean Base ile piyasada hiçbir robot süpürgede bulunmayan bir özelliği ilk kez tüketicileri ile buluşturuyor. iRobot’un yeni robot süpürgesi evi kendi kendine temizledikten sonra toz haznesini de otomatik olarak kendi boşaltıyor. Süpürgenin tek kullanımlık kir poşeti, 30 toz haznesi kadar kiri tutabilecek kapasitesiyle dikkat çekiyor.

Ödüllü tasarım

iRobot’un yeni ürünü Roomba i7+ dünyanın en eski ve saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören iF Design Award’da “Design Excellence/Tasarımda Mükemmellik” ödülünü kazandı. iRobot,  iF Design Award’ta robot süpürge kategorisinde 2014 yılında Roomba 800 ve 2013 yılında Roomba 780 ile ödüle layık görülmüştü.

Tek tuşla temizlik

Imprint Akıllı Haritalama navigasyon sistemi sayesinde Roomba i7+, engelleri ve mobilya çeşitlerini tanırken, temizleme yöntemini de buna göre belirliyor. Imprint Akıllı Haritalama sistemi ile kullanıcılar isterlerse tüm evlerini veya oda seçimi yaparak tek tek odaları tek bir tuşla temizletebiliyor.

iRobot Roomba e5 Robot Süpürge ile Zahmetsiz Temizlik Dönemi Başlıyor