Japonya’da Sınırlı Sayıda Final Fantasy XV Walkman’i Üretildi Japonya’da Sınırlı Sayıda Final Fantasy XV Walkman’i Üretildi
Sony, Final Fantasy sevenlerine bir jest yaparak sınırlı sayıda Walkman üretti. Walkman'ların A-serisi FFXV sürümleri Japonya'da satılacak. Japonya’da Sınırlı Sayıda Final Fantasy XV Walkman’i Üretildi

Sony, Final Fantasy serisinin sevenlerine bir jest yaparak sınırlı sayıda Walkman üretti. Walkman’ların A-serisi FFXV sürümleri yarından itibaren, maalesef sadece Japonya’da satılacak.

Walkman’ın satış fiyatı ise 33.880 yen (yaklaşık 1000 TL) olarak belirlendi. 16GB kapasitesi bulunan cihaz, yüksek ses kalitesi desteği ve arka kapağında pixel art Final Fantasy karakterleriyle gelecek. Cihazın içinde ise normal ikonların, FF XV renklerine yakın olarak, biraz daha gri olması dışında bir değişiklik bulunmuyor.

fragtist-kulaklik

Sony, bunun yanında FF XV için MDR-100A kulaklıklarını da duyurdu. Kulaklıkların 24.380 (yaklaşık 750 TL) fiyatından satılması bekleniyor. Ana tonu siyah olan kulaklıkların kulak kısımlarında XV logosu bulunuyor.

fragtist-hoparlor-final fantasy

Eğer kulaklarınızın boşta kalmasını istiyorsanız Sony SRS-HG1 Bluetooth hoparlörü iyi bir tercih olabilir. Kulaklıkla hemen hemen aynı fiyatta olan hoparlörün, üç ürün arasında Final Fantasy temasını en iyi yansıtan ürün olduğunu söylemek mümkün.

Ürünlerin hiçbirinin Japonya dışında satışa sunulması beklenmiyor.

Japonya 2018’e Kadar Dünyanın En Hızlı Bilgisayarını Yapacak