Karşınızda Yeni Araç Kamerası MiVue Drive 65 LM Karşınızda Yeni Araç Kamerası MiVue Drive 65 LM
Mio MiVue Drive 65 LM araç kamerası, tam donanımlı yol arkadaşınız ile hiçbir yanlış yola sapmadan hedefinize çok kolay ulaşmanızı sağlıyor. Karşınızda Yeni Araç Kamerası MiVue Drive 65 LM

IF Design Ödülüne sahip Mio MiVue Drive 65 LM araç kamerası, tam donanımlı yol arkadaşınız ile hiçbir yanlış yola sapmadan hedefinize çok kolay ulaşmanızı sağlıyor.

Pratik ve kullanımı kolay navigasyon ile birlikte ömür boyu harita güncelleme özelliği sayesinde, artık yeni haritalar ve yol değişikliklerini kafaya takmanıza gerek kalmayacak. Yolculuğunuzun her dakikası MiVue Drive 65 LM tarafından Extreme HD kalitesinde kaydediliyor, Kaydedilen her detay sayesinde yolda ne olduğuyla ilgili elinizde her zaman kanıt olacak.

Yeni araç kamerası, üstün netlik için 800 x 480 piksel çözünürlüklü ekstra büyük 6.2 inç ekrana ve fotoğraf moduna sahip. 30 fps’de 1296P Extreme HD Kayıt, Sony sensör kullanıyor. GPS özelliği ile hız ve yükseklik dahil olmak üzere, sürüş bilgisi, boylam, enlem ve istikamet kaydediliyor. Ahisesiz kullanım dahili Bluetooth özelliği ile sürücülerin yoldayken bağlantıda kalmalarını sağlıyor. Ayrıca eller serbest özelliği ile telefon görüşmelerinizi yapabilir ve Facebook üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz.

Gelişmiş sürücü desteği

MiVue Drive 65 LM hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için entegre Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ile birlikte geliyor. Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi (LDWS) ve İleri Çarpışma Uyarı Sistemi (FCWS), cihaza mükemmel bir güvenlik değeri katarak, yoldayken uyanık kalmanıza yardımcı olur.

Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi, Dur ve Kalk ve bunun gibi birçok özelliğe sahip Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri yüklü geliyor. Uyarılar ve alarmlar da gitmek istediğiniz yere güvenle ulaşmanızı sağlamak için sürüş boyunca sizi bilgilendiriyor. GPS özelliği ile hız ve yükseklik dahil olmak üzere, sürüş bilgisi, boylam, enlem ve istikamet kaydederek bilgilere çok kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Dahili 3-Eksenli G-sensörü ani hareketleri tespit ediyor. Ani bir hareket tespit edildiğinde, kamera görüntüsü otomatik olarak kaydediliyor ve üzerine herhangi bir kayıt yapılmaması için kilitleniyor. Bu kayıt sırasında dosyanın bütünlüğü korunur ve böylece olası bir kaza sonrasında dosyanızın nerede olduğunu her zaman bilirsiniz. İster yolculuk hatıralarınız olsun ister sigortaya vermeniz gereken kayıtlar, videolarınızı anında kopyalayabilir ve taşıyabilirsiniz. MiVue Drive 65 LM Serisi ile araç kameranızın görüntülerine hızlı ve kolaylıkla erişebilirsiniz.

WiFi güncellemeleri ise, MiVue Drive 65 LM araç kameralarınızın her zaman güncel kalmasını sağlıyor.

Yeni Mio MiVue J Serisi Araç Kamerası Tanıtıldı