Kelime Oyunu Sevenler, Word Game Mania İle Tanışın Kelime Oyunu Sevenler, Word Game Mania İle Tanışın
Elimizden düşmeyen mobil platformların, artık yeni bir çılgınlığı var: Word Game Mania. Eğer kelime oyunlarını seviyorsanız, haberimizi mutlaka okuyun. Kelime Oyunu Sevenler, Word Game Mania İle Tanışın

Elimizden düşmeyen cep telefonlarımız, tabletlerimiz, kısacası birçok mobil platform, özellikle oyunlar konusunda yüzlerce içeriğe sahip. Bu yüzlerce oyun içerisinde yer alan Word Game Mania ise kelime oyunu sevenlere özel olarak geliştirilmiş.

Android platformlarda oynanabilen oyun, karıştırılmış harflerin tetris gibi yukarıdan aşağıya inmesiyle başlıyor. Amacımız harfler yere çarpmadan önce yerlerini değiştirmek ve anlamlı bir kelime haline gelmelerini sağlamak.

Oyun, hem İngilizce hem de Türkçe olarak oynanabiliyor. Yakın zamanda farklı dillerde de görülmesi bekleniyor. Denemek isteyenleri linke alalım.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.