Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX’ten Karakter Odaklı Yepyeni Fragman Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX’ten Karakter Odaklı Yepyeni Fragman
Square Enix Ltd. ve Disney, KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX’ten karakter odaklı yepyeni bir fragman yayınladı. Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX’ten Karakter Odaklı Yepyeni Fragman

Square Enix Ltd. ve Disney, 31 Mart 2017’de PlayStation 4 için çıkacak olan KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX’ten karakter odaklı yepyeni bir fragman yayınladı. 

Bu yeni fragmanda oyuncular koleksiyonu oynarken karşılaşabilecekleri Mickey, Goofy ve Donald’dan Jack Sparrow, Stitch, Ariel’e kadar dünyaca ünlü bir çok Disney karakterini görecekler.

Bu yenilenmiş HD derlemesi altı sevilen KINGDOM HEARTS macerasını ilk kez PlayStation 4’e getirecek ve oyunculara en sevdikleri KINGDOM HEARTS anlarından bazılarını tekrar yaşama imkanı verecek.

KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX seriyle yeni tanışacak olanlara da yakında çıkacak olan KINGDOM HEARTS III öncesinde KINGDOM HEARTS büyüsünü tecrübe etmek için mükemmel bir fırsat sunacak.

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.