Kingdom Hearts III Unreal Engine 4 İle Bir Arada Kingdom Hearts III Unreal Engine 4 İle Bir Arada
PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan aksiyon, rol yapma oyunumuz Kingdom Hearts III, Unreal Engine teknoloji ile bir araya geliyor. Square Enix’in... Kingdom Hearts III Unreal Engine 4 İle Bir Arada

PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan aksiyon, rol yapma oyunumuz Kingdom Hearts III, Unreal Engine teknoloji ile bir araya geliyor.

Square Enix’in nimetlerinden biri olan Kingdom Hearts III, birbirinden ilginç kahramanları ve Disney dünyasını bir araya getirecek.

Yayımlanan bilgilere göre KH 2.5 HD Remix sonrası Kingdom Hearts III’ün güncellenmesine karar verilmiş. Unreal Engine 4 ile birlikte KH III’ün daha başarılı grafiklerle oyun dünyasına giriş yapacağı açıklandı.

Epic Games’in çalışmalara devam ettiği ve Kingdom Hearts III’ün, serinin en iyisi olması için detayları yakın zamanda paylaşacaklarını belirtti.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.