Kingston DataTraveler Ultimate GT Türkiye’de! Kingston DataTraveler Ultimate GT Türkiye’de!
Kingston tarafından üretilen dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği DataTraveler Ultimate GT Türkiye’de satışa sunuldu. Kingston DataTraveler Ultimate GT Türkiye’de!

Kingston tarafından üretilen dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği DataTraveler Ultimate GT Türkiye’de satışa sunuldu.

Kingston, dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği ve CES 2017 fuarında en çok merak uyandıran mobil depolama cihazı DataTraveler Ultimate Generation Terabyte’ı (DTUGT) Türkiye’de satışa sundu. DTUGT, 2TB’a kadar depolama alanı ve USB 3.1 Gen 1 performansı sunuyor.

DTUGT, Tom’s Hardware tarafından da “CES 2017 Best In Show” (Gösterinin En İyisi) ödülüyle onurlandırıldı. DTUGT, üst seviye bir tasarımın içerisinde üstün kalite sunuyor. Öte yandan, darbelere karşı dayanıklı olması amacıyla çinko alaşımlı metal bir gövde içerisinde barınıyor. Flash bellek, teknoloji meraklıları ve yüksek kapasite ihtiyacı duyan profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Artık 2TB’lık bir sürücü içerisinde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar veri saklanabilecek.

Kingston Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, konuyla ilgili olarak, “Sürekli büyüyüp gelişen dijital dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman yeni ve daha iyi depolama çözümleri yaratmak üzere çalışıyoruz. DTUGT ile kullanıcılar artık mobil veri saklama ihtiyaçlarının sınırlarını zorlayabilecek ve video, fotoğraf veya dosyalarını saklamak için küçük bir alanda fazlasıyla yere sahip olacaklar.” dedi.

1TB ve 2TB kapasite seçenekleriyle gelen DTUGT’nin 2TB’lık modeli 500.000’in üzerinde fotoğraf veya 160 sinema filmi barındırabiliyor. 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğini beraberinde getiren DTUGT’nin tavsiye edilen tüketici fiyatları 1TB seçeneği için 3785 TL + KDV ve 2TB kapasiteli modeli için ise 6310 TL + KDV.

Ürünün depolama kapasiteleri hakkında detaylar ilgili referans tablosunda bulunabilir.

-Basın bülteni.
Kingston’ın HyperX Alloy FPS Klavyesini İnceledik!