Kıyamet Savaşçıları’nın Kapalı Betası Başladı Kıyamet Savaşçıları’nın Kapalı Betası Başladı
37Games, aksiyon RPG türündeki gerçek zamanlı Kıyamet Savaşçıları oyunun kapalı beta testlerini bugün açtı. Kıyamet Savaşçıları’nın Kapalı Betası Başladı

37Games, aksiyon RPG türündeki gerçek zamanlı Kıyamet Savaşçıları oyunun kapalı beta testlerini bugün açtı. Daha önce ön kayıt yapmış oyunculara, oyun içi hediyelerini alabilecekleri bir mail gönderilecek.

Türk oyuncular için hazırlanmış tamamen yeni web tabanlı oyun Kıyamet Savaşçıları, bilindik gibi gelen ancak gerçekte bilinmeyen mitolojik bir fantezi dünyasında geçiyor. Tanrı Apollo, Ares ve Zeus tarafından seçilmiş Şövalye, Okçu ve Büyücü sınıfından karakterler seçebilecek oyuncular, böylece tanrıların sunduğu sınırsız güç ile savaşacak. Oyuncular, Kronos’un şer gücünün yayılmasını engellemek için dünyanın derinliklerinde yol alıp Kutsal Mührü bulmaya çalışırken perde arkasındaki büyük entrika da yavaş yavaş ortaya çıkacak.

Oyunda ilerledikçe oyuncuların kullanabilecekleri kutsal havyanlar da ortaya çıkacak. Savaş tecrübesi kazanıldıkça ve özel eşyalar bulundukça bu kutsal hayvanlar değişim gösterebilecek ve süper yetenekler kazanabilecek. Oyuncular birbirleri aralarında klanlar kurabilecek, başka bir takımın zindanlarında bulunan ganimet sahibi devasa canavarlara saldırabilecek ve birliklerine karşı gelmeye cüret eden grupları veya düşmanları fethedebilecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.