Bir Sonraki Star Wars Filmi Game of Thrones İkilisinden Gelecek Bir Sonraki Star Wars Filmi Game of Thrones İkilisinden Gelecek
Game of Thrones dizisinin arkasındaki ikili olan David Benioff ve D.B. Weiss, bir sonraki Star Wars filminden sorumlu. Bir Sonraki Star Wars Filmi Game of Thrones İkilisinden Gelecek

Game of Thrones dizisinin arkasındaki ikili olan David Benioff ve D.B. Weiss, bir sonraki Star Wars filminden sorumlu.

Final sezonu yayınlanmakta olan Game of Thrones, önümüzdeki Pazar akşamı yolun sonuna geliyor. Dizinin yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss ise dizi biter bitmez bir başka evrene geçiyor. Aslında ikilinin bir Star Wars filmi üzerinde çalıştığı biliniyordu ancak bu filmin önümüzdeki Aralık ayında vizyona girecek olan Episode IX’dan sonraki film olacağı şimdi kesinleşmiş durumda.

Disney CEO’su Bob Iger’ın katıldığı bir zirvede bu konuyla ilgili yaptığı son açıklama şöyle: “David Benioff ve Dan Weiss ile bir anlaşmaya vardık. Vizyona girecek bir sonraki filmimiz onlara ait olacak ve bu konuda daha fazla bir şey söylemiyoruz.”

Geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni vizyon takvimine bakılırsa, ikilinin filmi 16 Aralık 2022’de vizyona girecek. Episode IX: The Rise of Skywalker ise 20 Aralık 2019’da geliyor.

Netflix E3 2019’da Bir Panel Düzenleyecek