Warhammer 40K İçin Kısa Film: The Lord Inquisitor Warhammer 40K İçin Kısa Film: The Lord Inquisitor
The Lord Inquisitor yapımı uzun yıllar süren ve tek bir kişinin başlattığı ancak kısa bir sürede oldukça ilgi toplamış bir proje. Warhammer 40K İçin Kısa Film: The Lord Inquisitor

The Lord Inquisitor yapımı uzun yıllar süren ve tek bir kişinin başlattığı ancak kısa bir sürede oldukça ilgi toplamış bir proje. Warhammer 40k dünyasını takip edenler bilir, 2010 yılında Ultramarines adında uzun metrajlı bir animasyon film yayımlanmıştı. Her ne kadar sevilen oyun dünyasında geçen bir film olarak ilgi çekse de animasyon kalitesi bakımından ciddi eleştiriler almıştı.

fragtist the lord inquisitor imperial fist

Ancak Erasmus Brosdau, işini ciddiye almış ve 6 yıllık geliştirme aşamasında kaliteden hiç ödün vermemiş. Brosdau’nun Crytek’te Sanat Yönetmeni olarak çalışıyor olması da kendisini bu iş için oldukça tecrübeli bir kişi haline getiriyor. Yayımlanan video, asıl kısa film için giriş niteliğinde. Önümüzdeki yıl yayımlanacak olan filmin, yaklaşık 20 dakikalık uzunlukta olması bekleniyor.

İyi seyirler.

Warhammer 40K: Inquisitor Martyr İçin Yeni Video YayımlandıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.