Lara Croft GO Yeni Bölümü Mirror of Spirits Çıktı Lara Croft GO Yeni Bölümü Mirror of Spirits Çıktı
Square Enix Montréal, Lara Craft GO mobil oyununun yeni bölümü olan Mirror of Spirits'i, iOS, Android ve Windows'da piyasaya çıkardı. Lara Croft GO Yeni Bölümü Mirror of Spirits Çıktı

Square Enix Montréal, Lara Craft GO mobil oyununun yeni bölümü olan Mirror of Spirits’i, iOS, Android ve Windows uyumlu cihazlarda piyasaya çıkardı.

Yeni oynanış dinamikleri ve yeni zorlu bulmacalarıyla bölüm, Croft malikanesinden esinlenerek geliştirildi. Oyunda Lara’nın silahlarını ve yeteneklerini kullanabiliyoruz. Daha çok bulmaca odaklı ilerleyen mobil oyun, aynı zamanda PlayStation 4, PlayStation Vita ve PC platformlarında da mevcut.

Yeni bölümün çıkışı şerefine Lara Croft GO, kısa süreliğine %40 indirimle sizlerle. Aşağıdaki linklerden oyuna ulaşabilirsiniz.

App store
Windows Store
Google Play 

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.