League of Legends Renk Paketleri Sizlerle League of Legends Renk Paketleri Sizlerle
MOBA türünün sevilen örneklerinden biri olan League of Legends, daha renkli şampiyonlarıyla takipçilerini mutlu etmeye devam ediyor. League of Legends Renk Paketleri Sizlerle

MOBA türünün sevilen örneklerinden biri olan League of Legends, daha renkli şampiyonlarıyla takipçilerini mutlu etmeye devam ediyor. Hatta bu sefer renkleri “kısmen” de olsa biz kontrol edeceğiz.

Riot Games’in oyunu League of Legends, Renk Paketi’yle şampiyonlarını daha farklı boyutlara çekiyor. Birbirinden farklı kostüm seçenekleri yerine, dilerseniz Renk Paketi’ni satın alabilirsiniz. Özel temalara göre tasarlanmış dört yeni temel şampiyon renk paketi ve iki şampiyon kostümü renk paketi League of Legends mağazasındaki yerlerini aldı.

Temel şampiyon ve kostüm renk paketleri – tanesi 590 RPCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.