Left 4 Dead’in Geliştiricilerinden Yeni Zombi Oyunu: Back 4 Blood! Left 4 Dead’in Geliştiricilerinden Yeni Zombi Oyunu: Back 4 Blood!
Turtle Rock Studios ve Warner Bros. yeni co-op zombi oyununu duyurdu: Back 4 Blood. Ayrıntılar haberimizde. Left 4 Dead’in Geliştiricilerinden Yeni Zombi Oyunu: Back 4 Blood!

Turtle Rock Studios ve Warner Bros. yeni co-op zombi oyununu duyurdu: Back 4 Blood.

Oyunun arkasında hâlâ oynanan Left 4 Dead fenomenini ve Evolve’u geliştiren ekip var. Resmi olarak bir devam oyunu değil bu elbette ancak isim benzerliği dikkat çekici.

Geliştiriciler oyunla ilgili pek ayrıntıya girmediler henüz ancak yeni özelliklerle dolu, zombi temalı bir co-op oyunu olacağını biliyoruz. Stüdyonun ortak kurucusu Phil Robb, oyunun Left 4 Dead ile sık sık kıyaslanacağının farkında olduklarını belirtiyor. Ancak Robb, Back 4 Blood’ın kendine has özelliklerle birlikte PvP ve campaign gibi yeni modlar da getireceğini söylüyor. Ayrıca oyunun bir battle royale olmayacağını da ekliyor.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor. Bu haberin umutsuzca yeni bir Left 4 Dead bekleyenleri çok sevindireceğine şüphe yok.

Overkill’s The Walking Dead Steam’den Kaldırıldı