Lenovo, MWC 2019’da Yeni Ürünlerini Tanıttı Lenovo, MWC 2019’da Yeni Ürünlerini Tanıttı
Lenovo, MWC 2019’da portföyüne eklediğini duyurduğu yeni ürünlerle akıllı dönüşüm çağı başlatma vizyonunun bir kez daha altını çizdi. Lenovo, MWC 2019’da Yeni Ürünlerini Tanıttı

Lenovo, MWC 2019’da portföyüne eklediğini duyurduğu yeni ürünlerle akıllı dönüşüm çağı başlatma vizyonunun bir kez daha altını çizdi.

Lenovo’nun tanıttığı yenilikler arasında yeni ThinkPad, IdeaPad ve IdeaCentre gibi akıllı cihazlar yer alıyor. Lenovo’nun Veri Merkezi Grubu da, şirketin gelecekte piyasaya süreceği yeni ürün grubunun bir parçası olan ThinkSystem SE350 edge sunucunun yanı sıra, yeni Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Sınır Bilişim çözümlerini katılımcıların beğenisine sundu.

İş amaçlı akıllı dizüstü bilgisayarlar

Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde ThinkPad serisine ekleyeceği yeni modeller olarak T490s, T490, T590, X390 ve X390 Yoga ürünleri de tanıttı.

Lenovo’nun tanıttığı diğer ürünler arasında, çalışanların üretkenliğine katkıda bulunmak üzere tasarlanan Windows 10 işletim sistemli Lenovo 14w ile 14e Chromebook dizüstü bilgisayarları öne çıktı.

Son olarak firma, uzaktan takım çalışmasının sunduğu esnekliği daha da artırmayı amaçlayan yepyeni ThinkVision M14 taşınabilir ekranını ve X1 ANC kulaklıkları da vitrine çıkardı. M14, hareket halindeki çalışanların ekran alanını artırarak içerik paylaşımını kolaylaştırıyor. X1 ANC kulaklık ise iletişim ve sesli komutlara yönelik daha gelişmiş ses kabiliyeti sunuyor.

Lenovo Tab V7

Hareket halindeki kullanıcılar için tablet ve akıllı telefonların en iyi yanları Tab V7’de bir araya geliyor. Tab V7, tüm gün yeten pil ömrü, harika ses performansı ve 6,9 inçlik geniş IPS Full HD ekran gibi bir Android tabletin sunduğu faydalara sahip. Tablet, dilediğiniz yerde konuşma, mesajlaşma ve veri bağlantısı kullanma gibi akıllı telefonlara has avantajları da sunuyor. Üstelik tüm bunları erişilebilir bir fiyatla bir araya getiriyor. Ön ve arka kameraları sayesinde Tab V7, selfie tutkunları için de ideal bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

IdeaPad ve IdeaCentre ailesinin en yeni üyeleri

Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde genel kullanım için geliştirdiği yeni Windows 10 işletim sistemli IdeaPad ve IdeaCentre kişisel bilgisayarı da sundu. Öğrenciler, genç çalışanlar ve ailelerin gündelik kullanımı ve bağlantı gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilen bu tüketici bilgisayarları, daha fazla tasarım seçeneği ve daha yüksek değer sunarken, aynı zamanda cüzdan dostu olarak dikkat çekiyor.

OPPO, 2019 İnovasyon Etkinliğinde 5G ve 10x Zum Teknolojilerini Tanıttı