LG, Yeni Genişletilmiş K Serisini Satışa Sunuyor LG, Yeni Genişletilmiş K Serisini Satışa Sunuyor
(Haber Bülteni) LG Electronics (LG), 2020 K serisi serisini genişleteceğini duyurdu. Yeni LG K serisi modeller – LG K42, LG K52 ve LG K62... LG, Yeni Genişletilmiş K Serisini Satışa Sunuyor

(Haber Bülteni)

LG Electronics (LG), 2020 K serisi serisini genişleteceğini duyurdu. Yeni LG K serisi modeller – LG K42, LG K52 ve LG K62 – önümüzdeki aydan itibaren Avrupa’da ve ardından Asya, Latin Amerika ve Orta Doğu’daki kilit pazarlarda satışa sunulacak.

Her bir modelin farklı özellikleri bulunuyor. LG K42’nin arkası, renkleri değiştiriyor gibi görünen bir dalga deseni sergilerken, UV kaplaması izlere ve çizilmelere karşı koruma sağlıyor. Hem LG K52 hem de LG K62’deki modern mat kaplama ise, parmak izine dayanıklı bir optik desen oluşturuyor ve her üç telefon bir dizi çekici renkte sunuluyor.

Öne bakan kameraya ek olarak dört yüksek kaliteli arka lens (Standart, Ultra Geniş, Derinlik ve Makro) mevcut. Hem K52 hem de K62, 13 MP birincil lense sahip. K42’de ise, daha parlak ve daha net fotoğraflar ve videolar çeken 48 MP ana kamera bulunuyor. K62’nin 28 MP’lik selfie kamerası, sanatsal bulanıklaştırma efektleriyle harika görünümlü selfie yapma olanağı sağlarken, her üç modeldeki makro lens de yakınlaştırma olmadan süper ayrıntılı yakın çekimler yakalayabiliyor.

Flash Jump Cut, eğlenceli bir stop-motion efekti oluşturmak için önceden belirlenmiş aralıklarla 4 fotoğraf çekiyor ve AI CAM, kameranın gördüğü konuya göre en uygun ayarları öneriyor. Kameranın ara yüzünde yerleşik olan “YouTube Live” ile kullanıcılar, içerikleri istedikleri zaman anında paylaşabiliyor.

Yeni K serisi cihazların tümü, 20: 9 en boy oranında 6,6 inç HD + FullVision ekranıyla kullanıcı deneyimini artırıyor. Ön kamera, minimal bir delikte yer alırken, telefonların ön tarafı ise, ince, göze çarpmayacak şekilde çerçevelenmiş durumda. LG 3D Ses Motoru, çalınan içerik için optimize edilmiş otantik, ayrıntılı sesler sunarak daha büyük bir daldırma hissi sağlıyor.

LG’nin en yeni K serisi modelleri 4.000 mAh pil, hareket halindeyken daha fazla zaman oluşturmak ve içerik tüketmek için uzun ömürlü güç sağlarken, LG’nin akıllı telefonlarının yapı gücü günlük kullanım için gereken dayanıklılığı sağlayarak ABD ordusunun katı MIL-STD-810G standartlarını karşılıyor.

LG Electronics Mobile Communications Company Denizaşırı Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Johan Chung “Hem tasarım hem de fiyat açısından çekici olan bu yeni K serisi modeller, performans için olağanüstü bir değeri temsil ediyor. Dörtlü kamera dizileri, sürükleyici geniş ekranlar ve en yeni özelliklere sahip bu en yeni K serisi cihazlarla, dünyanın her yerinden daha fazla tüketici birinci sınıf LG kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilecek” dedi.