LG, Music Flow P5 ve SoundPop 360’ı Tanıttı LG, Music Flow P5 ve SoundPop 360’ı Tanıttı
LG Electronics, kablosuz ses sistemleri koleksiyonunu IFA 2015’te tanıtacağı iki yeni Bluetooth hoparlörle genişletiyor: LG Music Flow P5 ve SoundPop 360. LG, Music Flow P5 ve SoundPop 360’ı Tanıttı

LG Electronics, kablosuz ses sistemleri koleksiyonunu IFA 2015’te tanıtacağı iki yeni Bluetooth hoparlörle genişletiyor. LG Music Flow P5 ve SoundPop 360, ses kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcıların isteklerini karşılamanın yanında taşınabilirlik özellikleriyle üstün bir esneklik sunuyor.

LG’nin akıllı Music Flow serisinin bir üyesi olan P5, Auto Music Play özelliğini de desteklemesi sayesinde otomatik olarak kapsama alanındaki tüm cihazlardaki müzikleri çalabiliyor. Şarj edilebilen bataryası ile 15 saat aralıksız müzik çalabilen Music Flow P5, tek bir şarjla bütün gün kullanılabiliyor. Music Flow P5 ve P7, LG’nin kablosuz ses sistemleri teknolojilerine sahip.

LG günümüz dinleyicilerinin isteklerini karşılayabilmek amacıyla SoundPop 360’ı üstün bir taşınabilirlik özelliğine sahip olacak şekilde tasarladı. Silindir şekilli 360 derecelik hoparlör, 20 saatlik kullanım süresine sahip.

Fragtist Music+Flow+P5

LG’nin tanıtacağı iki cihaz da sadece LG kablosuz ses sitemlerinde yer alan üstün özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Multi Point özelliği ile hoparlörler birden fazla Bluetooth cihaza bağlanarak eş zamanlı olarak iki farklı kullanıcının müziğini paylaşabilmesine imkân tanıyorlar. Dual Play özelliği ise, dinleyicilerin iki farklı LG Bluetooth hoparlörü tek bir mobil cihaza bağlayabilmelerini sağlıyor. Bu özellik stereo modu gibi çok daha fazla özelleştirilebilen özellikler de sunuyor. Ek olarak TV Sound Sync özelliği sayesinde her bir hoparlör Bluetooth bağlantılı TV’lerle eşleştirilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar kişiye özel olarak TV’deki sesi dinleyebiliyorlar.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.