LG, PJ9 Kablosüz Hoparlörünü Duyurdu LG, PJ9 Kablosüz Hoparlörünü Duyurdu
Evinde görselliğe önem verenlere müjde: LG, 360 derece ziyanı yanında, havada durabilen PJ9 Bluetooth hoparlörünü duyurdu. LG, PJ9 Kablosüz Hoparlörünü Duyurdu

Evinde görselliğe önem verenlere müjde: LG, 360 derece boyunca havada durabilen PS9 Bluetooth hoparlörünü duyurdu.

Kulaklıkların teknik olarak benzer modellerinden 360 derece dışında çok bir farkı bulunmuyor. PJ9’un özellikleri arasında, suya karşı dayanıklık, ekstra pil süresi mevcut. LG PJ9, pilinin bitmesine yakın kendisini istasyonuna yavaşça indirebiliyor. Bu hareketle sadece güç tasarrufu değil, aynı zamanda kablosuz pil dolumu da yapıyor. Bu da cihazda az şarj olması halinde bile müziğinizin kesilmeyeceği anlamına geliyor. Cihaz, tam dolu şarjda 10 saat bekleme süresi vaat ediyor.

Uzun pil süresi bir yana, PJ9’u ideal bir yoldaş olarak alınabilmesinin sebebi cihazın IPX7 notu. Bu da cihazın akan suda, gölde veya küvette su geçirmeyeceğini onaylıyor. En azından 1 metre derinlikte 30 dakikaya kadar. Ses kalitesi olarak ise LG’nin hoparlörleri oldukça dengeli bir ses sağlıyor. 360 derece olmasının getirdiği avantajla, hoparlör sesi bütün ortama eşit yayıyor.

Tasarıma gelindiğinde ise LG’nin devrimsel bir tasarım katmadığını görüyoruz. Cihaz detaylarının ise LG tarafından CES 2017’de duyurulması bekleniyor.

IP67 ve IP68 Sertifikaları Ne Demek? Suya Dayanıklılık ile Su Geçirmezlik Arasındaki Farklar