LG’den Kapsüllü Dondurma Makinesi: Snowwhite LG’den Kapsüllü Dondurma Makinesi: Snowwhite
LG, geçtiğimiz günlerde katıldığı SXSW'da ses getiren ev tipi dondurma makinesi Snowwhite’ı tanıttı. Ayrıntılar haberimizde. LG’den Kapsüllü Dondurma Makinesi: Snowwhite

LG, geçtiğimiz günlerde katıldığı South by Southwest (SXSW) Festivali’nde pek çok yenilikçi yaşam ürününün yanı sıra, ses getiren ev tipi dondurma makinesi Snowwhite’ı da tanıttı.

Satışa çıkar çıkmaz önce mutfakları, sonra gönülleri fethedeceğine kesin gözüyle bakılan Snowwhite, beraberinde bulunan kapsüller sayesinde, aralarında şerbet, sorbe, granita, gelato, dondurma, donmuş yoğurt, donmuş muhallebinin bulunduğu 7 çeşit tatlıyı, 2 ile 5 dakika arasında servise hazır hale getiriyor.

Dokunmatik ekranıyla kullanım kolaylığı sağlayan cihaz, hazır kapsüller sayesinde, istenen tatlıyı, ideal soğukluk ve kıvamda hazırlıyor. LG Snowwhite ile beraber gelen kapsüllerin üzerinde bulunan QR kod, Snowwhite’a hangi tatlının, ne şekilde istendiğinin bilgisini veriyor. Böylelikle, dondurma ve benzeri tatlıları sevenlere sadece kapsülü ve malzemeyi seçip Snowwhite’a koymak ve tatlılarının keyfine bakmak kalıyor.

Evde hızlı ve pratik şekilde dondurma yapma imkanı sunan LG Snowwhite’ın en önemli özelliklerinde biri de, kendi kendini temizleyebilmesi. Böylelikle kullanıcılar, parçaları yıkayıp kurutmak, tekrar makineye takmak gibi yorucu ayrıntılardan kurtuluyorlar.

Şimdilik prototipi bulunan Snowwhite, yakın zamanda satışa da sunulacak.

LG, 2019 Yılı İçin Premium TV’lerini Duyurdu