Lifebox ile Sevgi Dolu Anlar 14 Şubat’ta Çerçeveleniyor Lifebox ile Sevgi Dolu Anlar 14 Şubat’ta Çerçeveleniyor
Bulut depolama servisi lifebox, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya hazırladı. Ayrıntılar haberimizde. Lifebox ile Sevgi Dolu Anlar 14 Şubat’ta Çerçeveleniyor

Bulut depolama servisi lifebox, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya hazırladı. lifebox’ta saklanan anılar Sevgililer Günü’ne özel mandallı çerçeveye dönüşüyor. lifebox, en sevilen anıları hızlı ve kolayca bastırıp çerçevesiyle teslim ediyor. 14 Şubat’a kadar devam edecek kampanyada, kargo ücretsiz.

lifebox, 14 Şubat için kullanıcılarına sürprizli bir hediye seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, uygulamaya girip anıları arasından seçecekleri fotoğrafları bastırabilecekler. Böylece sevdikleri için özel mandallı çerçevesiyle duvarlarına asabilecek ya da masalarının baş köşesine koyabilecekler. Kullanıcılar lifebox’a girip istediği fotoğrafı seçtikten sonra Print’e tıklayıp, hızlı ve kolay sipariş verilebiliyor, siparişler iki gün içinde kargolanıyor. Sevgililer Günü’ne özel mandallı çerçeve 50 TL yerine 37.50 TL ve kargo ücretsiz. Kampanya için son gün 14 Şubat.

Fotoğraf seçmek çok kolay

Turkcell’in yerli bulut depolama servisi lifebox, fotoğraf, video, müzik, belge ve rehberin güvenle saklanmasını sağlıyor. lifebox’ın yüz ve obje tanıma özellikleri sayesinde milyonlarca anı arasından istenilen fotoğrafı bulmak da çok kolay. Bu özellik sayesinde kullanıcılar aradıkları bir fotoğrafı bulmak için fotoğraftaki kişi, nesne, tarih ve yere göre arama yapabiliyorlar. 

Yer aç özelliği ile lifebox’a yedeklenmiş fotoğraflar cihazdan kaldırılarak telefon hafızasında anında yer açılıyor. lifebox’ın şifre ve parmak izi özelliği çok daha güvenli arşivleme deneyimi sunuyor. Akıllı telefonlar, tablet ve PC’lerin yanı sıra Apple TV ve TV+ uygulaması ile tüm fotoğraf ve videolar televizyondan görüntülenebiliyor.

Turkcell Çocukları Dijital Dünyaya ‘Dijital Zeka DQ’ ile Hazırlayacak