Logitech G, Yeni Kulaklık Serisini Oyuncularla Buluşturuyor! Logitech G, Yeni Kulaklık Serisini Oyuncularla Buluşturuyor!
Logitech G, tasarladığı yüksek teknolojiye sahip yeni kulaklık serisini duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Logitech G, Yeni Kulaklık Serisini Oyuncularla Buluşturuyor!

Logitech G, tasarladığı yüksek teknolojiye sahip yeni kulaklık serisini duyurdu. Kullanıcılar, Logitech G’nin her seviyedeki oyuncular için tasarladığı yeni kulaklık serisinin üyeleri arasından oyunları ve bütçelerine en uygun modeli kolayca seçebiliyor.

Oyun bilgisayarları için:

  • Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC Kablosuz Oyun Kulaklığı
  • Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC Oyun Kulaklığı

Battle royale kulaklıkları:

  • Logitech G432 7.1 Surround Oyun Kulaklığı
  • Logitech G332 Stereo Oyun Kulaklığı

G935 & G635

Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC Kablosuz Oyun Kulaklığı, oyuncular için üstün ses ve RGB aydınlatması sunuyor. Derin bas ve yüksek düzeyde sinematik ses için dairesel bir ses profili sağlayan Logitech G935, kaliteli ses için hibrit ağ malzemesinden üretildi. Bu headset, Logitech G’nin özel Pro-G 50mm ses sürücüsünü kullanan ilk ürün olmasıyla da göze çarpıyor. G935, Logitech G’nin herhangi bir ses içeriğine senkronize olabilen, dinamik ve özelleştirilebilir aydınlatma teknolojisi LIGHTSYNC’i destekliyor. Kulaklıkta, sesin 3 boyutlu ortamını simüle eden DTS Headphone:X 2.0 Surround ses teknolojisi de mevcut.

G935

PC, konsol ve mobil cihazlarla uyumlu olan Logitech G935, 12 saatlik pil ömrü, gelişmiş 6mm mikrofon teknolojisi ve arttırılmış kablosuz performans sunuyor. Logitech G HUB kullanarak deneyimlerini özelleştirebilen oyuncular, özel ses profilleri oluşturabiliyor ve yerleşik G tuşları atayabiliyor. G935, tüm bu yenilikleri kaliteli deri kulaklıklar, yenilenmiş bir mikrofon ve kulak üstü ses kontrolü gibi oyuncuların sevdiği bir tasarımda topluyor. Kulaklığın kablolu versiyonu G635 ise, farklı bir deneyim yaşamak isteyen oyunculara hitap ediyor.

G635

G432 & G332

Logitech G, battle royale saflarına katılan oyuncular için yeni G432 ve G332 kulaklıklarını oyuncularla buluşturuyor. Bu kulaklıklar, her oyuncuya bütçesini sarsmadan yüksek ses kalitesi ve birinci sınıf konfor sunuyor. G432 7.1 Surround Oyun Kulaklığı, kaliteli ses deneyimi için 50 mm sürücülere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. DTS Headphone:X 2.0 Surround ile kullanıcıyı oyuna çeken bir ses sağlayan kulaklık, dönen deri kulak pedleri, susturulabilir 6 mm mikrofonu ve kullanışlı çoklu platform desteği sunuyor.

G432

Kulaklık setini tamamlayan Logitech G332 Stereo Oyun Kulaklığı ise ürün grubundaki tüm kulaklıklarla aynı konfor ve kaliteyi sunarken, ilk kez oyun kulaklığı satın almak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Serideki tüm kulaklıklar Logitech G HUB kullanılarak özelleştirilebiliyor. Ekipmanlardan en iyi şekilde yararlanılmasına yardımcı olmak için yeni bir gelişmiş oyun yazılımı arayüzü olan Logitech G HUB ile oyuncular donanımlarını her oyun için ayrı ayrı hızla kişiselleştirebiliyor ve profillerini paylaşabiliyor.

Oyuncuların bilgisayar ekipmanlarında hak ettikleri üstün ses kalitesini ve konforu yaşamalarını istediklerini belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Harika oyun deneyimi sunmanın her zaman yeni yollarını araştırıyoruz ve bu yeni kulaklıklarla oyunculara sunduğumuz yeni şey de bu.” dedi.

ADATA Yeni Oyuncu Kulaklığı XPG EMIX H20’yi Duyurdu