Logitech’ten Video Konferans Sistemlerine Yeni Çözümler Logitech’ten Video Konferans Sistemlerine Yeni Çözümler
(Haber Bülteni) Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün önde gelen video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri ve PC tabanlı çözüm portföyüyle... Logitech’ten Video Konferans Sistemlerine Yeni Çözümler

(Haber Bülteni)

Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün önde gelen video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri ve PC tabanlı çözüm portföyüyle ön plana çıkıyor. Logitech farklı ölçeklerdeki toplantı odaları için tasarladığı Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate modelleriyle iş dünyasında hız ve verimliliği hedefliyor.

Logitech’in yeni nesil ürün portföyü, esnek toplantı odası çözümleri için yeni bir örnek oluşturuyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanan yeni Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Mini, sinema kalitesindeki görüntü ve canlı sesin dahil olduğu hepsi bir arada tasarımlara sahip. Büyük toplantı odaları için olan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemini çalıştırmalarına olanak tanıyor.

Logitech’in yeni nesil video konferans çözümleriyle ilgili konuşan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech sahip olduğu bilgi birikimi ve yıllardır aralıksız sürdürdüğü teknolojik yatırımlarla, her zaman tüketici beklentilerine odaklanarak, ulaşılabilir ve üstün kaliteli ürünler sunmak için çalışıyor. İş dünyasında hız ve verimliliği artıran video konferans sistemleri artık günümüzde iş yapış şekillerini değiştirmenin yanı sıra çalışan mutluluğunu ve motivasyonunu da pozitif yönde etkiliyor. Logitech’in amacı da dünya genelinde değişen bu iş kültürüne, her ölçekten kuruma, üstün teknolojisiyle kullanımı kolay, verimliliği artıran, düşük maliyetli ürünlerle katkı sunmak. Yeni nesil video konferans ürün portföyümüzle de bu alandaki başarımızı daha da ileri taşıyacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini’nin Temel Özellikleri:

 

  • 4K’ya kadar Çözünürlüğe sahip Mercekler: Herhangi biriyle herhangi bir yerden yüz yüze konuşuyormuş hissi veren, pürüzsüz motorlu yatay ve dikey kaydırma ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahip.
  • Yüksek ses kalitesi: Her iki video konferans çözümünde, ultra düşük distorsiyonlu hoparlörlere iletilen kristal netliğinde sesle, odanın her noktasına aynı kalitede ses aktarımı özelliği. Uyarlanabilir bir hüzmeleme mikrofon dizisi, her koltuktaki sesleri olağanüstü konuşma netliğiyle alıp, aktif konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak dengeler, istenmeyen gürültüyü bastırır. Ayrıca, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa veya masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir, böylece her iki yönde net bir ses sağlanır.
  • Tasarım: Rally Bar ve Rally Bar Mini, minimalist görünüme sahip. Hoparlörlerde geri dönüştürülmüş polyester kumaş mevcut. Grafit veya beyaz renk seçeneklerine sahip.
  • Yerleşik Yapay Zekâ: Her iki video konferans sistemi de Logitech RightSense teknolojisi ve bilgisayarla görmeye ayrılmış ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmış. Kamera insan figürlerini gerçek zamanlı algılayarak Logitech RightSight ile otomatik çerçeveleme ve kamera kontrolünün hassasiyetini artırır.
  • Kolay Kurulum ve İzleme: Rally Bar ve Rally Bar Mini, düşük karbon ayakizli, basit ve güvenli kurulum sağlayan kablo yönetimi ve esnek montaj seçeneklerine sahip. Logitech Sync veya tercih edilen cihaz yönetimi panosu kullanılarak video barlar tek bir platformdan kolayca izlenip yönetebilir. Ayrıca, özellikle toplantı odası kapasitesi önemli olan karma ofislerde, kişi sayısı gibi ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.