Logitech’ten iPad Pro’ya Özel Klavyeli Kılıf Logitech’ten iPad Pro’ya Özel Klavyeli Kılıf
Apple’ın Smart Connector teknolojisini kullanan Logitech, 9.7 inch iPad Pro için Logi CREATE’i geliştirdi. Logitech’ten iPad Pro’ya Özel Klavyeli Kılıf

Apple’ın Smart Connector teknolojisini kullanan Logitech, 9.7 inch iPad Pro için Logi CREATE’i geliştirdi. Koruyucu kılıf ve klavyeyi bir arada sunan Logi CREATE, arkadan aydınlatmalı tuşlarıyla fark yaratıyor. iOS için özel atanan tuşları sayesinde ana ekrandan internete, ekran ayarlarından ses kontrolüne kadar pek çok işlemi bir dokunuşla yapabilme imkânı sunuyor. Logi CREATE, sahip olduğu özelliklerle, iPad Pro ile yapılan tüm işlemlerde kullanıcılara özgürlük, yaratıcılık ve verimli çalışma imkânı tanıyor.

fragtist Logi CREATENisan 2016 itibarıyla Apple mağazalarında satışa sunulması planlanan Logi CREATE’in tavsiye edilen satış fiyatı 139 Euro.

Logitech’ten 2016 Party Collection SerisiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.