Matrix’in Yapımcılarından Yeni Bir Film: Jupiter Yükseliyor Matrix’in Yapımcılarından Yeni Bir Film: Jupiter Yükseliyor
Dünya’da ve ülkemizde 6 Şubat’ta vizyona girecek JUPITER YÜKSELİYOR / JUPITER ASCENDING filminin, “Inside the Universe” adlı özel videosu yayımlandı. Wachowski Kardeşler’in yönetmenliğini ve... Matrix’in Yapımcılarından Yeni Bir Film: Jupiter Yükseliyor

Dünya’da ve ülkemizde 6 Şubat’ta vizyona girecek JUPITER YÜKSELİYOR / JUPITER ASCENDING filminin, “Inside the Universe” adlı özel videosu yayımlandı.

Fragtist Jupiter Yükseliyor

Wachowski Kardeşler’in yönetmenliğini ve aynı zamanda senaristliğini üstlendikleri filmin oyuncu kadrosunda Mila Kunis, Channing Tatum, Eddie Redmayne ve Sean Bean gibi tanınan isimler yer alıyor. Bilimkurgu, aksiyon ve macerayı bir araya getiren Jupiter Yükseliyor, özel bir evrenin kapılarını aralıyor. Film bizi hizmetçilik yapan sıradan bir kız olan Jupiter Jones ile tanışıtıyor. Yıllar sonra genetik mühendislik ürünü olan eski bir asker Caine Dünya’ya iner. Onun amacı Jupiter’i bulmak ve kurtarmaktır. Çünkü ölümsüz Kraliçe, Jupiter’in kendi hükümdarlığına son vereceğini düşünmektedir.

İşte filmin yayımlnan özel videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.