Minecraft İçinde Çalışan Bir iPhone Telefon Yapıldı Minecraft İçinde Çalışan Bir iPhone Telefon Yapıldı
Dünya yaratma oyunu Minecraft içinde şimdi de çalışan bir iPhone modeli yapıldı, tek problem sanal telefonla arama yapamıyoruz. Ne zaman Minecraft dünyasında üretilen inanılmaz... Minecraft İçinde Çalışan Bir iPhone Telefon Yapıldı

Dünya yaratma oyunu Minecraft içinde şimdi de çalışan bir iPhone modeli yapıldı, tek problem sanal telefonla arama yapamıyoruz.

Ne zaman Minecraft dünyasında üretilen inanılmaz nesneleri haber yapsak geriye dönüp bir bakıyoruz ve her seferinde ne kadar şaşırdığımızı hatırlıyoruz. Kilometrelercekare büyüklükteki fantastik haritalardan, komple ülke modellerine kadar her şeyi modellemek mümkün bu oyunda. En son keşfimiz ise çalışan bir iPhone telefon modeli.

Shuffle” isimli kullanıcının yarattığı iPhone modeli her ne kadar telefon görüşmeleri için kullanılamıyorsa bile, kaydırmalı açma özelliğine, çalışan bir ana butona, uygulama sayfalarına, takvim, telefon, YouTube, Maps, hava durumu, mesaj, Facebook, kamera, App Store, iTunes, pusula ve benzeri bir sürü uygulamaya sahip.

Ayrıca sanal telefondaki müzik uygulaması ile müzik çalabiliyor veya boyama uygulaması ile çizim yapabiliyorsunuz. En ilginci ise çalışan Flappy Bird ve BlackJack oyunlarına da sahip olması. iPhone modeli o kadar büyük ki, butonları ancak üzerine zıplayarak aktive edebiliyorsunuz.

Bu arada sanal dünyada planlanan en müthiş projelerden biri de Londra’daki ünlü British Museum’un komple Minecraft içinde inşa edilmesi.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.