Monster Pusat Oyuncu Kulaklığını Duyurdu Monster Pusat Oyuncu Kulaklığını Duyurdu
Yüksek malzeme kalitesi ve konforlu yapısıyla Monster Pusat 7.1 surround oyuncu kulaklığı, oyuncuların tüm beklentilerini karşılıyor. Monster Pusat Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster, ürettiği oyunculara özel donanımlarla ürün çeşitliliğini artırıyor. Markanın oyuncular için özel olarak üretilen kulaklıkları da oyun tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte. Monster Pusat 50mm’lik sürücüleriyle oyun severlere genel olarak kaliteli bir ses ve gerçekçi ses efektleri sunuyor. 

Kulaklığın tüm kulağı kaplayan yumuşak yastıkları kullanım rahatlığı sağlıyor. Ayrıca dışarıdan gelen sesleri de engelliyor. Bu ses yalıtımı Monster Pusat’ın Sanal 7.1 Surround teknolojisiyle birleştiğinde atmosferi güçlendirerek adeta oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor.

Tasarımı ile dikkat çeken Monster Pusat, altın uçlu USB girişi gibi yüksek malzeme kalitesiyle uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Düşük frekanslı bas tonları güçlendiren titreşim motorları ise bas tonları seven kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Hafif yapısı, yumuşak baş ve kulak yastıkları sayesinde uzun süre kullanıldığında bile rahatsızlık yaratmayan Pusat, sahip olduğu RGB ışıklandırmayla kullanıcılara kulaklığın görünüşünü değiştirme imkânı veriyor.

Kulaklığın, bükülme ve kırılmaları engelleyen örgülü kablosu üzerinde yer alan kumanda ile sesi ve mikrofonu kontrol etmek, ışıklandırmayı ve titreşimi açıp kapatmak mümkün. Ayrıca kulaklıkla birlikte gelen gelişmiş Pusat yazılımı ile her türlü ses kontrolünü yapmak mümkün.

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Pusat’ın satışa sunulması hakkındaki görüşlerini şu sözlerle belirtti, “Günümüz oyuncuları her şeyin en iyisini bekliyorlar. Oynadıkları oyundaki grafiklerin ve ses efektlerinin olabildiğince gerçeğe yakın olmasını arzu ediyorlar. Oyun bilgisayarlarımızla grafik ve performans konusundaki beklentileri karşıladığımıza inanıyorum. Şimdi ses konusunda da onlara en iyiyi sunmak için Pusat oyuncu kulaklığını oluşturduk. Tüm oyun severlerin Pusat’ı beğeneceğini umuyoruz.”

Oyun deneyiminize büyük katkı yapacak bu yepyeni oyuncu kulaklığı hakkında ayrıntılı teknik bilgilere ulaşmak ve Pusat’ı satın almak için buraya tıklayabilir veya Monster mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Monster Tulpar T5 V13.1 İncelemesi