Mortal Kombat XL’ı PC’de Oynaması Bir Başka Mortal Kombat XL’ı PC’de Oynaması Bir Başka
Dövüş oyunlarının efsanesi haline gelen Mortal Kombat, Mortal Kombat XL ile PC platformlarını şenlendirmeye geliyor. Mortal Kombat XL’ı PC’de Oynaması Bir Başka

Dövüş oyunlarının efsanesi haline gelen Mortal Kombat, Mortal Kombat XL ile tekrar karşımızda ve bu sefer PC platformlarında yerini alıyor.

Warner Bros. oyunun, bugünden itibaren PC versiyonunun satın alınabilir olduğunu açıkladı. NetherRealm Studios tarafından geliştirilen oyun, Mortal Kombat X’in adından da anlaşılacağı üzere daha genişletilmiş hali. Ayrıca Mortal Kombat X sahipleri, oyunun son yamasını ücretsiz indirebilecekler.

Bu oyunun en önemli özelliği Kombat Pack ve Kombat Pack 2 ile birlikte birçok yeniliği de beraberinde getirmesi.

Kombat Pack ile birlikte Jason Voorhees, Tremor, Predator, Tanya karakterleri ve üç farklı karakter kostümü oyuna ekleniyor. Ayrıca Samurai Skin Pack de bizim oluyor. Kombat Pack 2 ile birlikte ise birçoğumuzun hayallerini süsleyen Alien’ın meşhur karakteri Xenomorph’a sahip oluyoruz. Ayrıca The Texas Chainsaw Massacre (Teksas Katliamı) filminden tanıdığımız Leatherface, Bo’Rai Cho ve Triborg, son olarak Apocalypse Skin Pack oyuna ekleniyor.

Gears of War 4’ün İlk İnceleme Puanları GörüldüCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.