Mount & Blade II: Bannerlord İle Kalenizi Savunun! Mount & Blade II: Bannerlord İle Kalenizi Savunun!
Fragtist ekibinin yarısı Gamescom 2016’da iken, biz Mount & Blade II sevenlerinin beklediği yeni eklenti Bannerlord ile kaleyi savunuyoruz. Mount & Blade II: Bannerlord İle Kalenizi Savunun!

Fragtist ekibinin yarısı Gamescom 2016’da iken, biz Mount & Blade II sevenlerinin beklediği yeni eklenti Bannerlord ile kaleyi savunuyoruz.

Popüler ortaçağ savaş simülasyonu Mount & Blade II, gelecek aylarda çıkması beklenen yeni eklentisi Bannerlord ile yepyeni içeriklere sahip olacak. Daha önce bu içeriklerden kale saldırısının videosunu görmüştük, şimdi de Gamescom 2016’da kale savunması için oynanış videosu geldi.

Talesworld firması, videodaki tüm kale saldırı ve savunma silahlarının oyuncular tarafından kontrol edilebilir olduğunu söylüyor. Savunma silahları için seçtiğiniz yerler, savunmanızın ne kadar başarılı olduğunu etkileyecek. Siz kullanmadığınız sürece, bu silahlar yapay zeka tarafından – gördüğümüz kadarı ile başarı ile – idare edilecekler.

Eklentide kale ve köylerin idaresi için arayüz geliştirilmiş. Ayrıca köylülerini tek tek idare etmeyi seven simülasyon meraklıları, artık köy ve kale inşaatları/üretimleri için görev belirleyebilecekler. Eklenti ile bunların dışında diplomasi, silah yapımı gibi tonla yeni özellik de gelecek.

Mount and Blade II: Bannerlord E3’teBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.