MSI, B450 Platformu İçin Büyük Firmalarla İşbirliğine Gidiyor MSI, B450 Platformu İçin Büyük Firmalarla İşbirliğine Gidiyor
Bilgisayarınızı canlı yayına hazırlamak istiyorsanız MSI ve iş ortakları PC'nizin başarı için donatılmasında sizin yanınızda. MSI, B450 Platformu İçin Büyük Firmalarla İşbirliğine Gidiyor

Oyun anlarını internet üzerinden canlı yayınlamak, Twitch platformuna rahat erişim sayesinde son yıllarda hayli popüler oldu. Kullanıcıların bazıları profesyonel sınıf yetenekleri ile hava atmak isteyen üst sınıf oyuncular. Bazıları da izleyenleriyle etkileşimden hoşlanan, yorumları cevaplamayı seven oyun tutkunları. Sizin yetenekleriniz hangi seviyede olursa olsun, bilgisayarınızı canlı yayına hazırlamak istiyorsanız MSI ve iş ortakları PC’nizin başarı için donatılmasında sizin yanınızda.

MSI, #GamersGoLive kampanyasında AMD, Cooler Master, HyperX ve Seagate firmaları ile yaptığı işbirliğini duyurdu. Kampanyanın amacı, 2. nesil AMD Ryzen 5 işlemciyle donatılan, en yeni B450 TOMAHAWK ve B450M MORTAR anakartlara sahip en iyi oyun ve canlı yayın PC’sini tavsiye etmek.

Büyük işbirliği

“GamersGoLive kampanyasını PC’de oyun donanımlarının en büyük isimleri ile ortak olarak başlatmaktan büyük heyecan duyuyoruz,”  yorumunu yapan MSI anakart departmanı başkan yardımcısı Ted Hung şunları söyledi: “B450 Gaming anakartlarımızın canlı yayında ulaşabileceği performansı gösterebilmek için bu firmalarla ortaklık kurmaktan daha iyi bir fırsat  elde edemezdik”

“2. nesil Ryzen masaüstü işlemcilerimiz, AMD’nin PC sektörüne sunduğu her şeyin bir karışımı,” diyen  AMD işlemci bölümü direktörü Travis Kirsch, şöyle devam etti: “MSI’ın da aralarında bulunduğu sektör lideri iş ortaklarımızla birlikte, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisini ücretsiz indirmeye imkan tanıyan yeni B450 anakartların çıkışını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni anakartlar, dünyanın dört bir yanındaki PC meraklılarının dünya sınıfı PC deneyimi yaşamasını sağlıyor.”

Cooler  Master pazarlama müdürü Joost Gommans ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Üstün multitasking yetenekleri için optimal bir soğutma çözümü gerekir. MasterLiquid ML240L RGB ürünümüzün 2. nesil Ryzen işlemcilerin gücünü maksimum seviyeye çıkardığını söyleyebiliriz. Bu sistem, MWE MWE Gold 550W ile güçlendirilen MasterBox TD500 kasa içinde geliyor. Sistem, düşük gürültü seviyeleri ve optimal performansın arasındaki mükemmel dengeye sahip. Bu da canlı yayın yapanların çekirdek hızlarını makul seviyede tutmalarına olanak tanıyor. Onu size ait yapmanız için gereken tüm araçları sağlıyoruz.”

“Canlı yayın yeteneklerine sahip oyun PC’si için bellek ve SSD gibi bileşenler de çok önemli role sahip,” şeklinde yorum yapan HyperX sözcüsü sözlerini şöyle sürdürdü: “HyperX FURY DDR4 modülleri AMD’nin yeni platformları için kararlılık odaklı bir performans sunuyor. MSI B450 anakartlar ve HyperX belleklerin kombinasyonu, sınıfında en iyi uyumluluğu garantiliyor.”

“B450 platformunun çıkışında MSI ve AMD ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz, diyen Seagate ürün pazarlama müdürü Derek Hockman  ise, son olarak şunları söyledi: “En yeni AMD StoreMI teknolojisi ve sabit disklerimizin kapasite ve dayanıklılığı sayesinde kullanıcılara en iyi oyun yayınlama deneyimini ulaştırmaya kararlıyız.”

Daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

-Basın bülteni.
MSI, İlk Özelleştirilmiş GeForce RTX GPU Serisini Görücüye Çıkardı