MSI Immerse GH70 Oyun Kulaklığını Duyurdu MSI Immerse GH70 Oyun Kulaklığını Duyurdu
MSI, oyun cihazları ailesinin son üyesi olan Immerse GH70 oyun kulaklığını gururla duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. MSI Immerse GH70 Oyun Kulaklığını Duyurdu

MSI, oyun cihazları ailesinin son üyesi olan Immerse GH70 oyun kulaklığını gururla duyurdu.

GH70,  son derece detaylı bir ses kalitesi ve kesin konumlandırma sunuyor. Ayrıca sanal 7.1 ses için Hi-Res sertifikalı sürücü ünitesine sahip. Üst sınıf oyun ürünleri ile mükemmel bir uyum içinde çalışan Mystic Light RGB ise oyuncuların savaş alanını kendi tarzlarında aydınlatmalarına olanak tanıyor.

Hi-Res sertifikalı 50mm Neodymium kulaklık sürücüleri ile Immerse GH70 kristal berraklığında bir ses çıkışı sunuyor. Düşmanın her hareketini duyabilmeniz veya sevdiğiniz müzikleri tüm ihtişamı ile dinleyebilmeniz için sanal 7.1 kanal ses çıkışı 360 derecelik bir ses sahnesi yaratıyor. Böylece rakibinizin yerini tam olarak belirleyebiliyorsunuz.

Mystic Light RGB sayesinde GH70 oyunculara kulaklığın görünümünü tamamen özelleştirme imkanı tanıyor. MSI’ın özel Mystic Light yazılımını kullanarak milyonlarca renk ve efekt arasından seçim yapılabilir. Bu renk ve efektleri diğer RGB bileşenler ve çevre birimleri ile senkronize ederek çarpıcı bir gösteriye dönüştürebilirsiniz.

Saatlerce oyun söz konusu olduğunda konfor en önemli ögelerden biridir. Ergonomik tasarımı, esnek kafa bandı ve yumuşak kulak yastıkları sayesinde kulaklığın ağırlığını eşit olarak dağıtan ve kulakları tamamen kapatarak dikkatinizi dağıtacak diğer sesleri izole eden tasarımının yanında Immerse GH70 iki farklı kulak yastığı ile geliyor. Böylece yumuşak kumaş veya pürüzsüz deri yastıklar kullanabilirsiniz.

Yeni MSI Immerse GH70 GAMING kulaklığın Temmuz 2017’den itibaren satışa çıkması bekleniyor.

MSI GE72 7RE Apache Pro Notebook İncelemesi