n11.com’da Güç Uyanıyor n11.com’da Güç Uyanıyor
Star Wars karakterlerinin grafik baskılarıyla serinin küçük erkek hayranlarına hitap eden kıyafetler, n11.com'daki yerini alıyor. n11.com’da Güç Uyanıyor

Star Wars karakterlerinin grafik baskılarıyla serinin küçük erkek hayranlarına hitap eden kıyafetler, n11.com‘daki yerini alıyor.

George Lucas tarafından tasarlanmış, öncelikle filmleriyle tanınmış, sonraki yıllarda çizgi roman, bilgisayar ve konsol oyunları, televizyon yapımları gibi dallarda ününü geliştirmiş kurgusal evren Star Wars macerası tüm hızıyla devam ediyor. Küçük Star Wars hayranları için platformuna film karakterlerinin baskılarından oluşan t-shirt, sweatshirt, pantolon gibi ürünleri ekleyen n11.com’da ‘Güç Uyanıyor’

Star Wars karakterlerinin en çok hayran kitlesine sahip evren oyuncularının baskılarıyla süslü ürünler, n11.com’da bir araya geliyor. Seride gücün kötü yüzünü yansıtan ve yarı mekanik yarı insan olan karakter Darth Vader’la birlikte saygıdeğer Jedi Üstadı Yoda’nın grafiklerinden oluşan kolej ceketleri, eşofman altları ve kapüşonlu uzun kollu sweatshirtler seride tüm evreni kapsadığına inanılan ‘Güç’le birlikte küçük hayranlarını bekliyor.

-Basın BülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.