Naughty Dog’dan İptal Edilen Jak And Daxter 4 Görselleri Naughty Dog’dan İptal Edilen Jak And Daxter 4 Görselleri
Naughty Dog, PS3 platformlarında piyasaya çıkartmayı düşündüğü ve iptal ettiği Jak And Daxter 4 için konsept görsellerini paylaştı. Naughty Dog’dan İptal Edilen Jak And Daxter 4 Görselleri

Naughty Dog, PS3 platformlarında piyasaya çıkartmayı düşündüğü ve iptal ettiği Jak And Daxter 4 için konsept görsellerini paylaştı.

Naughty Dog’un yapmasını istediğimiz çok şeyi var. Günümüze kadarki birçok video oyununda, işini gayet başarılı bir şekilde yerine getirdi. Bunlara verilebilecek en güncel örneklerden biri ise The Last of Us’ın kendisi olur.

Konumuz olan ve üzücü bir haberle iptal edildiği açıklanan Jak And Daxter 4 ise bambaşka senaryolara ev sahipliği yapıyor. Projenin konsept sanat stüdyosu Scribble Pad, ArtStation isimli internet sitesinde oyunla ilgili bazı görseller paylaştı. Görsellere yakından bakacak olursak, daha gerçekçi bir Jak ile tanışma ihtimalimizi kaçırdığımızı görebiliyoruz.

Jak And Daxter 4 (1)

Picture 1 of 5Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.