Netflix Bir Dragon’s Dogma Animesi Üzerinde Çalışıyor! Netflix Bir Dragon’s Dogma Animesi Üzerinde Çalışıyor!
Netflix, platformda yayınlanacak bir dizi yeni anime duyurdu. Biz oyuncuları heyecanlandıran ise Dragon's Dogma anime serisi oldu. Netflix Bir Dragon’s Dogma Animesi Üzerinde Çalışıyor!

Netflix, platformda yayınlanacak bir dizi yeni anime duyurdu. Bunların içinde biz oyuncuları heyecanlandıran ise Dragon’s Dogma anime serisi oldu.

Animasyon stüdyosu Sublimation tarafından tasarlanan yeni anime serisi, stüdyonun ilk özgün projesi olacak. Sublimation’dan Atsushi Koishikawa, “Ekibimiz her zaman kendimize ait bir eser için çalışmanın hayalini kurdu ve cel-shade görselliğimizi dünya çapındaki anime hayranlarına sunmak için çok heyecanlıyız,” diyor. 

Resmi açıklamaya göre animenin konusu şöyle: “Anime, kalbini çalan bir ejderhadan intikam almak isteyen bir adamın hikayesini takip edecek. Bu yolda bir ‘Arisen’ olarak hayata geri döndürülüyor. Bu aksiyon-macera dizisinde insanların yedi ölümcül günahını temsil eden şeytanlarla savaşan bir adam anlatılıyor.”

Capcom’un geliştirdiği Dragon’s Dogma oyunu ilk olarak 2012 yılında piyasaya sürülmüştü. Oyunun genişletilmiş sürümü Dragon’s Dogma: Dark Arisen ise 2013 yılında çıkış yapmıştı. Dark Arisen oyunu önümüzdeki Nisan ayında Nintendo Switch için de çıkacak.

Animenin yayın tarihiyle ilgili henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

Hakan: Muhafız İkinci Sezonuyla Nisan Ayında Dönüyor!