NieR: Automata, Steam İle PC Platformuna Da Çıkacak NieR: Automata, Steam İle PC Platformuna Da Çıkacak
Square Enix, Gamescom 2016’da beklenmeyen bir açıklama ile, NieR: Automata ’nın 2017’de PlayStation 4 dışında PC platformuna da geleceğini söyledi. NieR: Automata, 2010 yılında... NieR: Automata, Steam İle PC Platformuna Da Çıkacak

Square Enix, Gamescom 2016’da beklenmeyen bir açıklama ile, NieR: Automata ’nın 2017’de PlayStation 4 dışında PC platformuna da geleceğini söyledi.

NieR: Automata, 2010 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360’a gelmiş aksiyon/macera oyunu NieR’in devamı sayılabilir. Yapım ekibinin çoğunun yine üzerinde çalıştığı proje, 2B, 9S ve A2 kodlu androidlerin, makinelerin ele geçirdiği bir gelecekteki savaşlarını anlatıyor.

İnsanlar, makineler ile saldıran uzaylıların istilasına engel olabilmek için androidleri geliştirmişler ama sadece istilayı yavaşlatabilmişlerdir. Biz de, YoRHa ekibini oluşturan ve istilaya son çare olarak üretilen android askerlerin hikayesini takip ediyor olacağız.

NieR: Automata, Steam İle PC Platformuna Da Çıkacak

NieR: Automata’nın yönetmeni, Dragon Quest X ve ilk NieR oyunlarından bildiğimiz Yosuke Saito. Square Enix ve PlatinumGames oratklığı ile hazırlanmakta olan oyun için, ilk çıkış tarihi olarak 2016 son çeyreği verilmişti. Fakat şimdi 2017 içinde yeni bir çıkış tarihi bekliyoruz. Ama bu gecikme sayesinde, oyunun PlayStation 4 dışında, Steam platformu üzerinde PC’ye de geleceğini öğrenmiş olduk. Bu da güzel haber tabi.

NieR: Automata, Steam İle PC Platformuna Da Çıkacak

Square Enix’ten Hitman için Şok Açıklama!Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.