Nimo TV, Türkiye’deki Faaliyetlerine Başladı Nimo TV, Türkiye’deki Faaliyetlerine Başladı
Çin’in en büyük canlı yayın oyun platformu Nimo TV, Gaming İstanbul’da Türk kullanıcılarıyla buluştu. Ayrıntılar haberimizde. Nimo TV, Türkiye’deki Faaliyetlerine Başladı

Çin’in en büyük canlı yayın oyun platformu Nimo TV, Gaming İstanbul’da Türk kullanıcılarıyla buluştu.

İki ayrı sahnede etkinlik düzenleyen Nimo TV’nin CEO’su Fee Liu, “Türkiye’deki kullanıcılarımızla doğrudan buluşabildiğimiz için çok mutluyuz. Türkiye bizim sektörümüz için oldukça önemli. Hem coğrafi konumu hem de oyuncu sayısı ile bizim için en önemli pazarlardan biri. Türkiye’de 2020 yılı içinde büyük yatırımlar yapacağız. Türkiye’nin en büyük canlı yayın topluluğunu oluşturmak için yayıncı eğitimleri, profesyonel takımlarla sözleşmeler, etkinlikler gibi çeşitli çalışmalar yapacağız. Bunlara ek olarak Nimo espor markası, işleyiş modeli ve canlı oyunlar için sağlıklı bir içerik ekosistemi oluşturacağız. Özellikle Gaming İstanbul ile Türkiye’deki beklentimizin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anladık. Türkiye’de olduğumuz için çok mutluyuz.” dedi.

Nimo TV, Türkiye’de mobil oyunlar alanında Mezarcı gibi yayıncılar dahil olmak üzere Türk yayıncılarla işbirliği yapmak için bazı özel içerikler hazırlıyor aynı zamanda birçok espor kulübünün özel canlı yayınları için de anlaşmalar yapıyor.

Gaming İstanbul Maratonu Tamamlandı