Nintendo MAR10 Gününü Promosyonlar ve Bir Özel Ödülle Kutluyor! Nintendo MAR10 Gününü Promosyonlar ve Bir Özel Ödülle Kutluyor!
10 Mart, Mario hayranları için özel bir güne işaret ediyor: MAR10 Günü! Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Nintendo MAR10 Gününü Promosyonlar ve Bir Özel Ödülle Kutluyor!

10 Mart, Mario hayranları için özel bir güne işaret ediyor: MAR10 Günü! Mario’yu ve maceralarını kutlamak için Avrupa’daki hayranlar, özel bir Altın Puan promosyonundan yararlanabilecek ve bugün başlayan bir My Nintendo ödülünü alabilecekler.

Mario için büyük veya küçük bir macera yoktur. My Nintendo kullanıcıları, özel bir “Mutlu MAR10 GÜNÜ” dijital duvar kağıdı almak için 50 Platinum Puan harcayarak en sevdikleri kırmızı şapkalı kahramanlarını kutlayabilirler.

Ayrıca, oyuncular Mario’nun son Nintendo Switch oyunlarından bazılarını oynayabilecekler. 10 Mart saat 23:59’a kadar, Nintendo eShop’ta veya web sitesinden aşağıdaki başlıklardan herhangi birini satın aldıklarında, oyunculara iki kat Altın Puan verilecek. Bonus Altın Puanlar, promosyonun 10 Mart’ta sona ermesinden sonra bir hafta içinde verilecek.

İster Super Mario Odyssey ile dünyayı saran bir yolculuğa çıkın, ister New Super Mario Bros. U Deluxe’taki arkadaşlarınızla ve ailenizle yana kaydırmalı maceraya atılın. İsterseniz de Super Mario Party ya da Mario Tennis Aces’taki çok oyunculu müsabakalara katılın. Her oyun herkes için gerçekten unutulmaz Mario anları sunuyor!

Nintendo, Yeni Labo Kitiyle VR Deneyimi Sunuyor!