Nintendo Switch için Geliştirilen Star Wars: Hunters Duyuruldu Nintendo Switch için Geliştirilen Star Wars: Hunters Duyuruldu
(Haber Bülteni) Zynga ve Lucasfilm Games, Nintendo Switch ve mobil cihazlar için geliştirilen arena savaş oyunu Star Wars:Hunters’ın 2021’de çıkacağını duyurdu. Pek çok yeni Star Wars... Nintendo Switch için Geliştirilen Star Wars: Hunters Duyuruldu

(Haber Bülteni)

Zynga ve Lucasfilm Games, Nintendo Switch ve mobil cihazlar için geliştirilen arena savaş oyunu Star Wars:Hunters’ın 2021’de çıkacağını duyurdu. Pek çok yeni Star Wars karakterinin yer alacağı Star Wars: Hunters, oyuncuları takımlar halinde karşı karşıya getirecek ve kıran kırana maçlara ev sahipliği yapacak. Oyunun ilk resmî tanıtım videosu ise Nintendo Direct kapsamında yayınlandı.

Galaktik İmparatorluk’un çöküşünden sonra geçen Star WarsHunters, Star Wars’un ikonik bölgelerinden esinlenen haritalarda geçiyor. Aralarında cesur ödül avcılarının, Asi İttifakı kahramanlarının ve Stormtrooper’ların yer aldığı kendine has karakterlerden birini seçen oyuncular etkileyici görsel efektler eşliğinde yüksek tempolu maçlarda birbirlerine karşı çarpışacaklar.

Zynga’nın Oyun Yayınlarından Sorumlu Başkanı Bernard Kim yeni oyunla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Star Wars: Hunters’ı Nintendo Switch’e ve onun tutkulu oyuncu topluluğuna sunmak Zynga açısından önemli bir kilometre taşı olacak. Star Wars: Hunters’ı bugüne dek çok aksiyonlu bir Star Wars oyunu hayal etmiş tüm hayranları için geliştirdik ve konsol oyunları dünyasına attığımız bu adımın Switch oyuncuları tarafından nasıl karşılanacağını merakla bekliyoruz.”

Lucasfilm Games Başkan Yardımcısı Douglas Reilly ise konu hakkında şunları söyledi: “Star Wars: Hunters klasik Star Wars hikâyelerinden ve mekânlarından esinlense de daha önce yaptığımız hiçbir şeye benzemeyen bir görünüşe ve hissiyata sahip. Ayrıca, oyundaki son derece yaratıcı karakterleri Nintendo Switch oyuncularıyla buluşturmak bizim için büyük heyecan kaynağı. Artık ister evde ister dışarıda heyecan verici savaşlarda arkadaşlarına katılabilirler.”

Star Wars: Hunters Nintendo Switch, Apple App Store ve Google Play Store platformlarından ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunu indirip oynamak için Nintendo Switch Online üyeliği de gerekmiyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.