Nintendo Switch Online İçin Yeni Oyunlar Geliyor Nintendo Switch Online İçin Yeni Oyunlar Geliyor
Nintendo hayranları; çevrimiçi oyun, bulut yedeklemesi, sesli sohbet ve NES oyunlarını tecrübe etmek için Nintendo Switch Online'a kaydoldu. Nintendo Switch Online İçin Yeni Oyunlar Geliyor

Avrupa’nın dört bir yanındaki Nintendo hayranları, NES oyunlarını tecrübe etme amacı başta olmak üzere birçok yeni özellik için Nintendo Switch Online’a kaydoldu. 20 NES oyununun ilk seti söz verildiği gibi bugünden başlıyor ve Nintendo Switch’e daha fazla retro oyun geliyor.

NES Open Tournament Golf, Solomon’s Key ve Super Dodge Ball Switch Online’da her zaman ve her yerde oynanabilir.

  • NES Open Tournament Golf – ABD, İngiltere ve Japonya’daki üç fantastik parkurda, Stroke, Match ve Tournament modlarında başka bir oyuncuya meydan okuyun. Kulübünüzü seçmeden önce rüzgâra ve deliğe olan mesafeyi koruduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde yüksek puanlar elde edersiniz… Ki bu oyunda bunu yapmak istemezsiniz.
  • Solomon’s Key – Yetenekli bir kahraman olan Dana’yı oynayın. Gizemli blok oluşturma becerilerinizi ve diğer büyülü güçlerinizi kullanarak 40’ın üzerinde aşamada stratejik olarak manevra yapmalısınız. Bell’i bularak her aşamada tutsak Fairy’i kurtarın ve Sihirli Anahtarı ele geçirerek kaçın. Gizli öğeleri keşfetmek için hızlı düşünün ve büyülü ateş gücünü kullanın. Zamana karşı yarışırken çok sayıda düşmandan kaçının.
  • Super Dodge Ball – Super Dodge Ball’da ABD Dodge Ball takımının kontrolünü ele geçirin ve dünyanın en iyi atıcılarından biri olmak için dünyayı dolaşın. Dünyanın dört bir yanındaki oyun alanlarına adım atın ve rakiplerinizi yenmek için normal ve süper atışlarınızı kullanın.

Bu NES oyunlarına ek olarak, Nintendo Switch Online kullanıcıları ayrıca The Legend of Zelda için özel veri kaydetmesinin geldiğini de fark edecekler. Oyuncular artık maceralarına bir yığın rupi ve eşyayla başlamayı seçebilirler. Gelecekte diğer NES oyunları için de özel veri kaydetme seçeneği kullanıma sunulacak.

NES – Nintendo Switch Online kütüphanesine Kasım ayında yapılacak yeni eklemeler arasında Metroid, Mighty Bomb Jack ve TwinBee yer alacak. Aralık ayında ADVENTURES OF LOLO, Ninja Gaiden ve Wario’s Woods yayınlanacak.

Nintendo Switch Online ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Super Mario Party İle Her Zaman Her Yerde Parti Yapın!