Nisqy Red Bull Gaming Ground @HOME’da Vadiye İniyor Nisqy Red Bull Gaming Ground @HOME’da Vadiye İniyor
Oyunseverler, Red Bull Gaming Ground @HOME’da eşi benzeri olmayan bir karşılaşmaya daha tanıklık edecek. Türkiye’nin uluslararası espor arenasındaki gururu Kuzey Amerika Şampiyonu Cloud9 oyuncusu... Nisqy Red Bull Gaming Ground @HOME’da Vadiye İniyor

Oyunseverler, Red Bull Gaming Ground @HOME’da eşi benzeri olmayan bir karşılaşmaya daha tanıklık edecek. Türkiye’nin uluslararası espor arenasındaki gururu Kuzey Amerika Şampiyonu Cloud9 oyuncusu Yasin “Nisqy” Dinçer vadide ünlü yayıncı Berke ‘’Thaldrin’’ Demir’e meydan okuyacak. Büyük mücadele Christopher “Tonbalıklımakarna” Willekens’in anlatımıyla gerçekleştirilecek. Karşılaşma 5 Mayıs Salı günü saat 19.00’da Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Red Bull Türkiye Twitch kanalı oluşturduğu ilgi çekici yayınlarla farkını ortaya koyuyor. Bu hafta da Red Bull Gaming Ground @HOME ile oyunseverlere keyifli deneyimler sunmaya devam ediyor. Oyunseverler Red Bull Gaming Ground @HOME’da Yasin “Nisqy” Dinçer, Berke’’ Thaldrin’’ Demir ve Christopher “Tonbalıklımakarna” Willekens ile buluşacak.

Türkiye’nin uluslararası espor arenasındaki gururu Cloud9 oyuncusu Yasin “Nisqy” Dinçer, Red Bull Gaming Ground @HOME çatısı altında ünlü yayıncı Berke ‘’Thaldrin’’ Demir’e karşı 1v1 modlarında meydan okuyacak. Christopher “Tonbalıklımakarna” Willekens’in ikiliye soracağı sorularla renklenecek büyük mücadele 5 Mayıs Salı günü saat 19.00’da Twitch.tv/RedBullTR adresinden canlı olarak yayınlanacak.

Daha önce Fnatic Academy, EnVyUs ve Splyce gibi ekiplerde yer alan Yasin “Nsqy” Dincer 2018 yılından beri Cloud9’da orta koridor oyuncusu olarak görev almakta. 

EA Play Live Bu Yıl Dijital Olarak DüzenlenecekBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.