Nissan Rogue: Rogue One Star Wars Limited Edition İçin Logo Tanıtıldı Nissan Rogue: Rogue One Star Wars Limited Edition İçin Logo Tanıtıldı
Nissan'ın merak edilen Lucasfilm ile ortak çalışması olan Nissan Rogue: Rogue One Star Wars Limited Edition arabası için logo tanıtıldı. Nissan Rogue: Rogue One Star Wars Limited Edition İçin Logo Tanıtıldı

Nissan Rogue’un özel üretimi olan 2017 model Nissan Rogue: Rogue One Star Wars Limited Edition (Nissan Rogue: Rogue One Yıldız Savaşları Sınırlı Serisi ) SUV, Amerika ve Kanada’da satışa sunulacak. Gerçek araba LA Auto Show’a kadar gizli kalacak gibi gözükse de Modelin özel logosu Nissan tarafından yayımlandı.

nissan-rogue-1-980x420Aşağıdaki resim Nissan’ın yayımladığı logo, genel olarak basit bir tasarıma sahip. The Rogue One: A Star Wars Story 16 Aralık’ta gösterime girecek olup şüphesiz sezonun en popüler filmlerinden olacak.

fragtist-nissan-rogue-one-badge

“Yıldız Savaşları serisi 40 yıl önceki ilk bölümünden beri teknolojinin sınırlarını zorluyor. Nissan da Endüstrinin önde gelen arabaları, kamyonları ve SUV’leri ile aynı şeyi yapıyor. Bu yüzden güçlerimizi birleştirmemiz oldukça doğal.” diyor Jeremy Tucker, Nissan North America inc.’in pazarlama başkan vekili.

The Rogue, Nissan için oldukça önemli bir model. Çünkü en çok satılan modelleri üstelik 2017 için yeni iç ve dış tasarımlarla desteklenmiş. Bu özel serinin ne gibi yeni aksesuarlar ve seçenekler getirdiğini henüz bilmiyoruz, tek bildiğimiz yukarıdaki logoyu taşıyacağı ve SUV sever Star Wars hayranlarının bir kısmının tercihini Nissan’dan yana kullanacağı.