Nubia Z17 Mini Türkiye’de Satışa Çıktı Nubia Z17 Mini Türkiye’de Satışa Çıktı
ZTE firmasının 2012 yılında kurduğu “High-End”, yani yüksek teknolji markası Nubia, resmi distribütör kanalı ile Türkiye’de faaliyete geçiyor. Alternatif marka seven Türk tüketicisinin 2014 yılında tanıştığı Nubia markası her... Nubia Z17 Mini Türkiye’de Satışa Çıktı

ZTE firmasının 2012 yılında kurduğu “High-End”, yani yüksek teknolji markası Nubia, resmi distribütör kanalı ile Türkiye’de faaliyete geçiyor.

Alternatif marka seven Türk tüketicisinin 2014 yılında tanıştığı Nubia markası her çıkardığı yeni modelde çıtayı yükseltmeyi başarabilen ve özgün tasarımları ile tüm dünyada dikkat çeken genç bir firma, örnek olarak ilk gerçek yan çıtasız model Nubia Z9 2015 yılında “çıtasız” kavramını cep telefonlarında ilk kullanan modeldi. Genç olmasına rağmen bir çok teknolojik yeniliği piyasaya ilk olarak sunmayı başaran Nubia, Çin first lady’sinin, yani Çin Cumhurbaşkanı’nın eşinin de kullandığı telefon markası olarak kayıtlara geçmişti.

Yüksek teknoloji modeller üretmeyi felsefe edinmiş olan Nubia özellikle fotoğraf çekme konusunda çok iddialı. Bunun yanında tüm modellerindeki Hi-Fi ses özellikleri ve üretim kalitesi de devreye girdiğinde genç kullanıcıların en sevdiği telefon markası olmaya aday.

Tüm bu özellikleri “en kullanıcı dostu” garanti felsefesi ile piyasaya sunmaya hazırlanan resmi distribütör ARANOTA firması Türk telefon piyasasına yeni bir soluk getirmeyi ilke edinmiş olarak hayatına başlıyor. Bu anlamda Nubia ürünleri yurt çapında KVK Teknik Servis garantisi altında kullanıcıları ile buluşacak.

Piyasaya sürülen ilk Nubia modeli Z17 Mini. Hindistan’dan sonra 2. olarak Türkiye’de satışa sunulan  özel “Şafak Mavisi” modeli. 6GB Ram, 128GB Hafıza, Qualcomm Snapdragon 653 işlemci, üst seviye arka çift kamera donanımı  (Sony IMX258) ve 16MP ön selfie kamerası ile kendi fiyat aralığında çok iddialı olacak. Bunun yanında yine 4GB Ram, 64GB Hafıza, Snapdragon 652‘li siyah ve beyaz standart modeller de Gittigidiyor ve N11 online mağazalar üzerinden satışta.

Z17 Mini Standart modeli 1399TL, özel sürüm Şafak Mavisi ise 1699TL’den satışa sunuldu.​​

​Modeller hakkında detaylı bilgi için : http://www.aranota.com/z17mini/z17-mini-safak-mavisi.html , http://www.aranota.com/z17mini/z17-mini.html.