NVIDIA ve Ubisoft’tan Büyük Kampanya NVIDIA ve Ubisoft’tan Büyük Kampanya
Son yıllarda isimleri birlikte bolca anılan NVIDIA ve Ubisoft, büyük bir kampanyaya imza atıyor. Yılın en merakla beklenen oyunları Assassin’s Creed Unity, FarCry 4... NVIDIA ve Ubisoft’tan Büyük Kampanya

Son yıllarda isimleri birlikte bolca anılan NVIDIA ve Ubisoft, büyük bir kampanyaya imza atıyor.

Yılın en merakla beklenen oyunları Assassin’s Creed Unity, FarCry 4 ve The Crew, GeForce GTX serisi ile birlikte oyuncularla buluşuyor (GTX 980, GTX 970, GTX 780Ti, GTX 780 masaüstü ekran kartları / GTX 980M, GTX 970M dizüstü oyun bilgisayarları kampanyaya dahil)!

Yılın sonuna kadar sürecek olan kampanya hakkında detaylı bilgiyi, aşağıdaki basın bülteninden okuyabilirsiniz.

NVIDIA GeForce GTX 880 Geliyor!

NVIDIA ve Ubisoft® Bilgisayar Oyunlarında Yeni Bir Çığır Açıyor
Bu Yılın En İlgi Çekici Oyun Başlıkları Heyecan Verici Yeni GeForce GTX Promosyonuyla Birlikte Geliyor

İstanbul – 4 Kasım 2014 – NVIDIA, bugün Ubisoft® ile gerçekleştirdiği tüketicileri hiç olmadığı kadar oyunlarına yakınlaştıracak olan, yeni bilgisayar oyunu geliştirme teknolojisi ortaklığını duyurdu.

Yeni piyasaya sürülen GTX 980 ve 970 GPU’ları dahil olmak üzere NVIDIA GeForce GTX teknolojisinin gücü sayesinde, yılın ilgi çeken en yeni oyunları Assassin’s Creed® Unity, Far Cry® 4 ve The CrewTM tek kelimeyle inanılmaz görünecek. Gerçek gölgelere yönelik HBAO+, sinema kalitesinde yumuşaklığa yönelik TXAA ve bunların yanı sıra artırılmış 4K desteği gibi NVIDIA’nın üstün GameWorks teknolojilerini entegre ederek Ubisoft, bilgisayar oyunu severlerin oyun ortamlarına tam olarak odaklanmalarını sağlayan son teknoloji ürünü içerik sağlıyor.

Bugün başlayan ve yılın sonuna kadar devam edecek olan promosyonunun bir parçası olarak, GeForce GTX 980, 970, 780 Ti ya da 780 grafik kartı dahil olmak üzere özel bir GeForece GTX GPU ya da GeForce GTX 980M ya da 970M’li bir dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular ücretsiz olarak The Crew, Far Cry 4 ya da Assassin’s Creed Unity başlıkları arasından tercihlerini yapacaklar.

Ubisoft Montreal’in Baş Grafik Programlayıcısı Jean-Francois St.Amour, “NVIDIA bilgisayar oyuncularımıza en iyi deneyimin sağlanmasına yardımcı olmak için geliştirme ekiplerimizle el ele, sıkı bir şekilde çalıştı. Assassin’s Creed oyunlarının yeni nesli büyük bir teknolojik sıçrama yaparken onların destekleri ve anlayışları şimdi çok daha önemli.” diyerek görüşlerini ifade etti.

Ubisoft’un imtiyaz hakkı bulunan en başarılı ürünlerinden olan Assassin’s Creed Ubity, Ubisoft’un Fransız Devrimi Paris’inde geçen oyun için 16’ncı yüzyıl ortamlarını gerçekçi bir şekilde canlandırmasını sağlayan HBAO+, TXAA, PCSS ve mozaik teknolojileriyle öne çıkacak.

Büyük ölçekte görsel ve teknolojik bir güncelleme yapılan diğer bir efsanevi oyun serisi de Far Cry 4. HBAO+, TXAA, PCSS ve artırılmış 4K desteğine ek olarak, Far Cry 4’e aynı zamanda oyuncuların Himalayalar’da güneşin yoğun parlaklığını hissedebilmeleri için NVIDIA Godrays ve oyunun içinde karşılaşılacak olan, gerçekçi olmasının yanı sıra amansız düşmanlar sağlamak için NVIDIA HairWorks teknolojileri entegre edilmiştir.

Son olarak beygir gücü, motorlar ve libre alıcılarınızın devrini yükseltiyorsa, o zaman gelmiş geçmiş en üstün sokak yarışı oyunu olan The Crew, tam da beklediğiniz giriş bileti olabilir. New York City’nin ve Los Angeles’ın hareketli sokaklarında araba kullanmak, güneşli Miami Plajında gezinti yapmak ya da Anıt Vadisi düzlüklerinde seyretmek, kısmen hepsi nefes kesici 4K kapsamında sağlanan HBAO+ ve TXAA teknolojilerinin entegrasyonu sayesinde hiç bu kadar muhteşem görünmemişti. Üstelik The Crew, çevrimiçi oynamaya başlamadan önce sürüş denemesi yapmanızı ve yol üzerindeyken uzaktan sohbet etmenizi, arkadaş profillerini taramanızı ve ekibinize görevler vermenizi sağlayan Android uyumlu bir uygulamayla birlikte geliyor.”Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.