Ori and the Blind Forest: Definitive Edition’ın PC Sürümü Ertelendi! Ori and the Blind Forest: Definitive Edition’ın PC Sürümü Ertelendi!
Moon Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayımlanan Ori and the Blind Forest: Definitive Edition'ın PC sürümü ertelendi. Ori and the Blind Forest: Definitive Edition’ın PC Sürümü Ertelendi!

Moon Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayımlanan Ori and the Blind Forest: Definitive Edition‘ın PC sürümü ertelendi.

Oyunun PC ve Xbox One platformları için geliştirilen Definitive Edition sürümü bir çok yeni içerik, yeni mekanlar, yeni yetenekler ve farklı zorluk seviyeleri getiriyor. Geliştirici firma tarafından bugün yapılan açıklamaya göre oyunun Definitive Edition sürümü Xbox One platformu için önceden de söylenildiği gibi 11 Mart 2016 tarihinde çıkışını yapacak. Ancak oyunun PC sürümünün biraz daha gecikeceği belirtildi ve net bir çıkış tarihi de verilmedi.

Oyunun Definitive Edition sürümü için yayımlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü