Orijinal Halo Oyununa Müthiş Geliştirmeler Orijinal Halo Oyununa Müthiş Geliştirmeler
Halo: Combat Evolved oyunu piyasaya çıkalı 11 yıl olmuş ama hala sevenleri mevcut. Halo’nun PC versiyonu için geliştirmeler yapan bir mod grubu, SPV3 isimli... Orijinal Halo Oyununa Müthiş Geliştirmeler

Halo: Combat Evolved oyunu piyasaya çıkalı 11 yıl olmuş ama hala sevenleri mevcut.

Halo’nun PC versiyonu için geliştirmeler yapan bir mod grubu, SPV3 isimli geliştirme paketinin final tarihlerini verdi. Grafiklerde, araçlarda, silahlarda, düşmanlarda ve efektlerde geliştirmeler getirecek SPV3 mod paketi, aşama aşama oluşturulacak ve 2014 yılı sonunda hepsi tamamlanacak.

Ayrıca oyuna daha uzatılmış ve genişletilmiş bölümler de eklenmiş, hatta zırh geliştirmeleri bile mevcut. Bu mod tamamlandıktan sonra geri dönüp Halo’yu baştan tekrar oynamak isteyebilirsiniz. Biz istiyoruz doğrusu.

SPV3 mod paketindeki gelişmeleri bu linke tıklayıp gideceğiniz HaloMods forum sayfasından takip edebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.