Oscarlı Yönetmen David Frankel’ın Yeni Filmi – Collateral Beauty Oscarlı Yönetmen David Frankel’ın Yeni Filmi – Collateral Beauty
Beklenen dram filmi Gizli Güzellik/Collateral Beauty, Oscarlı yönetmen David Frankel’ın yönetimiyle vizyona giriyor. Oscarlı Yönetmen David Frankel’ın Yeni Filmi – Collateral Beauty

New Line Cinema, Village Roadshow Pictures ve Warner Bros. Pictures, merakla beklenen dram filmi ‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’yi Oscarlı yönetmen David Frankel’ın (“Dear Diary,” “The Devil Wears Prada”) yönetimiyle sunuyor.

New York’ta başarılı bir reklamcı,  kişisel bir trajedi yaşar ve bu onun bütün hayatını etkiler. iş arkadaşları ise onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için şaşırtıcı ve derinlemesine etkileyici  bir plan yaparlar.

‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’in tümü yıldızlardan oluşan oyuncuları şöyle sıralanıyor: Will Smith (“Suicide Squad,”),Edward Norton (“Birdman or [The Unexpected Virtue of Ignorance]”), Keira Knightley (“The Imitation Game”), Michael Peña (“The Martian”), Naomie Harris (“Spectre”), Jacob Latimore (“The Maze Runner”), Oscar Ödüllü Kate Winslet(“The Reader,” “Steve Jobs”) ve Oscar Ödüllü Helen Mirren (“The Queen,” “Trumbo”).

Filmin Dünya çapında 16 Aralık 2016’dan itibaren gösterime girmesi planlanıyor.  Filmin Türkiye vizyon tarihi 23 Aralık 2016.

Marvel’ın En İyisi #2 – Doctor StrangeCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.