Overwatch Oyuncularını Bu Hafta Yeni Sürprizler Bekliyor Overwatch Oyuncularını Bu Hafta Yeni Sürprizler Bekliyor
Görünüşe göre Overwatch için yeni sürprizler yolda. Yeni kostümler, spreyler ve daha fazlası. Detaylar haberimizde. Overwatch Oyuncularını Bu Hafta Yeni Sürprizler Bekliyor

Görünüşe göre Overwatch için yeni sürprizler yolda. Yayımlanan bilgiler bilerek mi sızdırıldı yoksa net açıklama mı yapıldı hala muamma ancak ortada güzel detayların döndüğü kesin.

Yayımlanan bilgilere göre oyuna yeni bir mod eklenecek. PlayStation Fransa’nın YouTube kanalında, yakın zamanda bir video yayınlandı. Video, ne yazık ki kısa sürede kaldırıldı. Videodaki içeriğe göre King’s Row haritasında gündüz vakti bizi bir sürpriz bekliyor. Bu sürpriz, Overwatch’un eski zamanlarına dayanıyor. Oyuncular, farklı mekanik yaratıklarla karşı karşıya gelecekler. Bu sırada belirtilen diğer konuda da sadece belli karakterlerle bu modda oynanabilecek. Mesela Tracer, Reinhardt, Mercy ve Torbjörn. Hatırlarsanız benzer durum Cadılar Bayramı etkinliğinde de olmuştu. Benzer bir durum söz konusu diyebiliriz.

Ayrıca yeni oynanış moduyla birlikte McCree, Genji, Widowmaker, Mercy, Torbjorn, Bastion ve Orisa için yeni kostümlerin de geleceği söyleniyor. Blizzard, 100’den fazla eşyanın sözünü vermişti. Bunlara kostümler, spreyler, ifadeler ve pozlar da dahil.

Son olarak kaldırılan videoda 11 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında yeniliklerin geleceği gösterilmiş.

Ufak bir hatırlatma; geçtiğimiz hafta Blizzard, oyunun görev arşivleriyle ilgili kısa bir video yayınlamıştı. Yukarıdaki kısa videoda King’s Row Uprising yazısı gözümüzden kaçmıyor. Yukarıdaki videonun hemen ardından Omnic Uprising isimli dijital çizgi roman ortaya çıkmıştı. Görünen o ki oyunun eski zamanlarına dönüp, hikaye hakkında daha fazla detaya sahip olacağız. Takipteyiz.

Overwatch GDC 2017’de Yılın Oyunu SeçildiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.