Oyun Tasarımı Master’ı Yapmak İster misiniz? Oyun Tasarımı Master’ı Yapmak İster misiniz?
Bahçeşehir Üniversitesi, Türkiye’deki üniversiteler arasında belki de en şanslı üniversitelerden birisi. Çünkü Akademik kadrosu içerisinde oyun basınından gelen Güven Çatak gibi işin mutfağını bilen... Oyun Tasarımı Master’ı Yapmak İster misiniz?

Bahçeşehir Üniversitesi, Türkiye’deki üniversiteler arasında belki de en şanslı üniversitelerden birisi.

Çünkü Akademik kadrosu içerisinde oyun basınından gelen Güven Çatak gibi işin mutfağını bilen bir hoca da barındırıyor. Üniversite’nin Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı için başvurular başladı. Eğer programı merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu seyredebilir ve programa bu linkten başvurabilirsiniz.

BAÜ, Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı tabanında Tasarıma yer veren ve programcılık kısmını ikinci planda tutan bir ders yapısına sahip. Özellikle disiplinler arası çalışmaya özen gösteren program, üniversitenin hem mühendislik, hem de tıp laboratuvarlarıyla da ilişki içerisinde. Ayrıca Sosyal Bilimler dalıyla da yakından çalışıyor. Ülkemizde bebek adımları atan oyun geliştiriciliği konusunda öncülerden ders almak ve hobinizi işe dönüştürmek isterseniz bence videoyu mutlaka izlemelisiniz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.