Age of Empires 2 Definitive Edition ESRB Sitesinde Ortaya Çıktı! Age of Empires 2 Definitive Edition ESRB Sitesinde Ortaya Çıktı!
ESRB resmi sitesinde ortaya çıkan son derecelendirmeye göre Microsoft, Age of Empires 2 Definitive Edition üzerinde çalışıyor. Age of Empires 2 Definitive Edition ESRB Sitesinde Ortaya Çıktı!

ESRB resmi sitesinde ortaya çıkan son derecelendirmeye göre Microsoft, Age of Empires 2 Definitive Edition üzerinde çalışıyor.

Buradan ulaşabileceğiniz derecelendirmede, Age of Empires 2 bildiğimiz hatlarıyla özet geçilmiş. Ancak “oyuncular askeri birimlerin üzerine yaklaşabilir” ifadesi yeni. Definitive Edition ile gelecek olan muhtemel yeniliklerden biri olabilir gibi duruyor bu.

Microsoft’tan konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil ancak geliştiriciler geçtiğimiz yıl ilk oyun için Definitive Edition duyururken bütün seriyi yeniden elden geçirmek istediklerini belirtmişlerdi. Age of Empires 2 Definitive Edition’ın görselliğinin geliştirilecek olması ve oyunun çıkmış bütün ek paketleri kapsayacak olması yüksek ihtimal.

Age of Empires 4’ün Geliştirildiği Açıklandı!