Age of Wonders 3 ve Torchlight Oyunları Ücretsiz! Age of Wonders 3 ve Torchlight Oyunları Ücretsiz!
Steam ve Epic Games Store'da iki ayrı ücretsiz oyun var. Age of Wonders 3 ve Torchlight oyunları sınırlı bir süre için ücretsiz oldu. Age of Wonders 3 ve Torchlight Oyunları Ücretsiz!

Steam ve Epic Games Store’da iki ayrı ücretsiz oyun var. Age of Wonders 3 ve Torchlight oyunları sınırlı bir süre için ücretsiz oldu.

Yeni oyun Planetfall’un çıkışı yaklaşırken önceki oyun Age of Wonders 3’ü ücretsiz vererek oyunculara bir kıyak geçiyor Paradox. En son Humble Store’da ücretsiz olarak verilen Age of Wonders 3 bu kez doğrudan Steam üzerinden alınabilir durumda.

Bir 4X strateji oyunu olan Age of Wonders 3 sıra tabanlı bir strateji deneyimi sunuyor. Oyun, çıktığı dönemde son derece olumlu yorumlar almıştı. RPG tarzında 6 sınıftan birini lider olarak seçebileceğiniz oyunda, imparatorluğunuzu yeni beceriler öğrenerek geliştirebiliyorsunuz. Age of Wonders 3, altı farklı ırk da sunuyor.

Oyuna 15 Temmuz tarihine dek buradan ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Diğer ücretsiz oyun ise Epic Games Store’dan verilen Torchlight. Runic Games’in geliştirdiği bir aksiyon-RPG olan Torchlight’ta üç güçlü kahramandan biriyle serüvenlere atılıyor oyuncular. Her seferinde yeni canavarlar, hazineler, yapbozlar ve ögeler sunan rastgele yaratılmış ortamlarda geçen oyunu denemediyseniz bu çok iyi bir fırsat.

Torchlight 18 Temmuz’a kadar buradan alınabilir.

PS Plus Temmuz Ayı Oyunları Belli Oldu!