Ancestors: The Humankind Odyssey İçin İkinci Experience Videosu! Ancestors: The Humankind Odyssey İçin İkinci Experience Videosu!
Ancestors: The Humankind Odyssey’in "Experiences" adlı video dizisinin ikinci bölümü yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde. Ancestors: The Humankind Odyssey İçin İkinci Experience Videosu!

Panache Digital ve Private Division, Kreatif Direktör Patrice Désilets’in Ancestors: The Humankind Odyssey’in konseptini çeşitli uzmanlarla araştırdığı “Experiences” adlı video dizisinin ikinci bölümünü bugün yayımladı.

Serinin her bölümünde, antropoloji, paleontoloji ve vahşi yaşamda hayatta kalma alanlarından bir uzman bulunuyor. Bu bilim adamları, sporcular ve yaratıcı beyinler bizlerle kendi yolculuklarını paylaşırken, oyun içinde benzer duygu ve deneyimlerin nasıl yaratıldığını keşfediyorlar.

Dağcı adlı ikinci bölümde, Désilets, atalarımızın aşılmaz gibi görünen engellerin üstesinden gelmek için kullandıkları motor becerileri ve içgüdüleri günümüz dünyasında nasıl kullandığımızı araştırıyor. Bunun için Kanadalı kaya tırmanıcısı ve 2020 Olimpiyat yarışmacısı Alannah Yip’e başvuruyor. Birlikte, hem atalarımızın hem de günümüz insanlarının sürekli uyum sağlamak ve güçlenmek için kendi fiziksel sınırlarını nasıl zorladıklarını tartışıyorlar. Panache’nin stüdyosunu ziyaret eden Alannah ise, 10 milyon yıl önce Neojen Afrika’da tırmanma, sallanma ve keşfetmenin heyecanını yaşayıp tırmanmaya dair tamamen yeni bir bakış açısı kazanıyor.

Antropolog isimli ilk bölümdeyse, antropologdan yönetmenliğe geçiş yapan Dr. Niobe Thompson ile tanışan Désilets, oyuncuların Ancestors: The Humankind Odyssey’de karşılaşacakları affı olmayan dünyada nasıl hayatta kalmayı başarabileceklerini tartışmıştı.

İlk bölümü buradan izleyebilirsiniz. Experiences video serisinin her yeni bölümü 3 haftada bir yayımlanacak.  

Ancestors: The Humankind Odyssey dijital olarak PC için Epic Games Store üzerinden 27 Ağustos 2019’da, PlayStation 4 ve Xbox One için ise 2019’un Aralık ayında yayımlanacak.

Ancestors: The Humankind Odyssey İlk Bir Yıl Epic Store’da Olacak!