Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor! Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!
Black Desert Türkiye & MENA, bu ay Şükran Günü Şenlikleri’yle Maceracılar’ına yeni ödüller dağıtıyor. Ayrıntılar haberimizde. Black Desert Türkiye & MENA Şükran Günü Şenlikleri Başlıyor!

Black Desert Türkiye & MENA, bu ay Şükran Günü Şenlikleri’yle Maceracılarına yeni ödüller dağıtıyor. Maceracılar şimdi de balık tutarak çeşitli ödüller kazanabilme şansını yakalayacak.

Geçtiğimiz ay Halloween etkinliği düzenleyen Black Desert Türkiye & MENA bu ay da Maceracılarına yeni etkinlikleriyle ödül dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer karşımıza Şükran Günü Şenlikleri’yle çıkan oyun, düzenlediği Balıkçılık Festivali sayesinde oyunculara oyunu ücretsiz oynama imkanı sunarken yanında birçok ödül de veriyor.

Şükran Günü Şenlikleri

Oyunun bu haftaya özel düzenlediği etkinlikte Maceracılar, Şükran Günü Şenlikleri ve Balıkçılık Festivali ile pek çok ödül kazanacak. İnternet sitesinden kayıt yapan Maceracılar, oyunu tamamen ücretsiz oynayabilmek için kalıcı erişim elde edebilecek. Maceracılar, aynı zamanda bu etkinlikler sayesinde çeşitli ödüllere de sahip olabilecek. 

Balıkçılık Festivali

Bu etkinlik sayesinde Maceracılar, oyun içi eşyalar kazanabilecek. Maceracılar, bu etkinlik sayesinde çeşitli bölgelerde balık tutarak birçok farklı ödül kazanma şansına sahip olabilecek. Oyunun içindeki bazı bölgeler, balık tutarak “Yvrug” kazanmak için daha avantajlı olacak. 27 Kasım 2019 tarihine kadar Maceracıların gidip balık tutmak ve “Yvrug” kazanmak için daha avantajlı olduğu konumlar Velia, Heidel, Altınova, Valencia, Grána ve Duvencrune bölgeleri.

Maceracılar, etkinlik boyunca kazandıkları “Yvrug” eşyalarını 500 bin gümüş olarak NPC dükkanına satabilmek gibi bir imkana sahip olacak. Ayrıca bu dönemde yüksek olasılıkla balık tutulabilir, AFK olarak oyunda olmadıkları zamanlarda da balık tutarak zenginleşebilirler.

ESO – Dragonhold Çıkış Yaptı ve Bedava Oyun Etkinliği Başladı!